Шокуюче відео: В одеському міні-зоопарку від холоду і голоду гинуть тварини (фото, відео, 18+)

​Кроликів і морську свинку годують тільки відвідувачі зоопарку, а у тхора не прибирають.

В одеському міні-зоопарку на очах дітей гинуть тварини. Фото: strichka.com.

В одеському міні-зоопарку, розташованому на території Парку Горького, тварини страждають від голоду і різкого холоду. За свідченням відвідувачів, тварин по закінченню сезону не забрали в тепло, у них у вольєрах практично не прибирають. Відвідувачі підгодовують тварин, однак ті гинуть прямо у них на очах. Один з кроленят забився в конвульсіях прямо на очах у кореспондента місцевого інтернет-видання, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Також на муки пухнастиків дивилися діти. Після скарг батьків співробітник міні-зоопарку забрав труп тварини з клітки, не відповівши на питання про причини загибелі.

У міні-зоопарку все ще залишається один дорослий кролик, а два підлітка живуть в окремій клітці.

Кролика залишили на самоті і краще годувати не стали. Тхір харчується чимось на зразок сухого котячого корму, а морська свинка їсть все, що приносять люди.

Двічі виводив особовий склад з оточення. На війні з Росією загинув тренер із гімнастики

вівторок, 21 травень 2024, 20:16

На війні проти російських окупантів загинув український тренер Андрій Лифар. Про це повідомляє Ukrainian Gymnastics Federation, передають Патріоти України. Про чоловіка відомо, що він був родом із Лисичанська Луганської області, мав позивний Акробат. М...

Від повістки не втечеш: В Україні прийняли "жорстке" рішення по оповіщенню військовозобов’язаних

вівторок, 21 травень 2024, 18:30

Всупереч тому факту, що ТЦК передали в Нацполіцію запити на розшук майже 100 тисяч ухилянтів, багатьом чоловікам вдається залишатись поза полем зору правоохоронців. Тому уряд вирішив ще більше посилити процес мобілізації і затвердив Порядок проведення ...