Шокуючий коментар сапера: Скільки потрібно часу для повного розмінування Калинівки

Наразі у Калинівці на території військового складу відбувається детонація боєприпасів. Інтенсивність та сила вибухів зменшилась.

Найближчим часом групи саперів розпочнуть перевірку сіл, звідки проводилась евакуація населення. Експерти стверджують, що розмінування території Калинівки буде довготривалим. Про це у прямому ефірі 24 Каналу розповів фахівець саперної справи Олексій, з яким співпрацює фонд "Повернись живим", повідомляють Патріоти України.

Групи саперів приступили до розмінування територій, які покинули місцеві жителі Калинівки. Наразі триватимуть роботи з вибухонебезпечними предметами, які знаходяться на поверхні землі.

"Розмінування снарядів, які потрапили під ґрунт, проходитиме нешвидко. Якщо говорити загально, то процес ліквідації боєприпасів, які розлетілись по цій території після пожежі на складі, триватиме не один рік. На жаль, маємо невтішний досвід з Новобогданівки та інших складів", – зазначив сапер Олексій.

Відомо, що близько 70 % боєприпасів на військових складах у Калинівці є неушкодженими. У населений пункт повертаються люди попри застереження правоохоронців залишатись у безпечних місцях.

Нагадаємо, що 26 вересня близько 22:00 прогриміли вибухи на військових складах в Калинівці. Наразі до ліквідації загрози залучено понад 1200 людей та 50 одиниць техніки. З Калинівки та прилеглих населених пунктів евакуювали близько 30 тисяч осіб.

З архіву ПУ. Бойове мистецтво не врятувало: У Росії 16-річний підліток вбив двох бійців MMA

середа, 19 січень 2022, 2:00

Двоє російських бійців змішаних єдиноборств (ММА) були вбиті в результаті масової бійки в селищі Тарки (Дагестан, Російська Федерація). Про це повідомляє "Московський комсомолець", передають Патріоти України. За даними джерела, відбулася зустріч грома...

Рота закрий!: Як кішка кумедно забороняє господині співати (відео)

середа, 19 січень 2022, 0:32

Кішка, яку назвали Хелен, не любить, коли госоподиня співає. Тому чотирилапа вигадала метод, як її зупиняти, передають Патріоти України. Коли господиня вирішує щось заспівати, Хелен одразу намагається змусити її зупинитися. Для цього чотирилапа заскаку...