Скандальне рішення: Суд у Полтаві визнав окупований Донецьк частиною "ДНР" (документ)

Дане судове рішення було прийнято ще 16 червня 2016 року суддею Тимошенко Н.В.

Ілюстрація:https://tribuna.pl.ua/

Жовтневий районний суд Полтави ухвалив рішення, в якому вказав місто Донецьк як частину так званої "Донецької народної республіки". Про це йдеться в копії постанови, яка опублікована в Єдиному реєстрі судових рішень, передають Патріоти України.

Дане судове рішення було прийнято ще 16 червня 2016 року суддею Тимошенко Н.В.

До суду звернулася жінка, яка попросила встановити факт смерті її брата, який проживав у Донецьку, з метою отримання свідоцтва про смерть, причому підставою для отримання цього документу стало свідоцтво про смерть, видане "Кіровським відділом запису актів громадянського стану м. Донецька Державної Реєстраційної Палати Міністерства юстиції Донецької Народної Республіки".

Суд задовольнив цю заяву і у своєму рішенні після назви міста Донецьк в дужках вказав "Донецька народна республіка", як зазвичай вказують державу, до якої відноситься населений пункт.

Зламати стереотипи. Американка на восьмому десятку років життя стала найстаршою учасницею конкурсу краси

понеділок, 24 червень 2024, 23:33

Після скасування вікових обмежень на конкурсах краси 71-річна Марісса Тейо подала заявку на участь у "Міс Техас США" й змагалася із 74 другими жінками. І хоч перемога дісталася не їй, а Аріанні Вер, вона все одно увійшла в історію як найстарша учасниця...

Стоїть питання: Нардеп розповів, скількох українців потенційно можуть мобілізувати

понеділок, 24 червень 2024, 22:55

Мобілізаційний потенціал в Україні становить щонайменше 5-6 млн чоловіків. Однак від ЗСУ немає запиту на мобілізацію їх усіх. Про це повідомив нардеп, голова Комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха, передають Патріоти Укр...