Скандальне рішення: Суд у Полтаві визнав окупований Донецьк частиною "ДНР" (документ)

Дане судове рішення було прийнято ще 16 червня 2016 року суддею Тимошенко Н.В.

Ілюстрація:https://tribuna.pl.ua/

Жовтневий районний суд Полтави ухвалив рішення, в якому вказав місто Донецьк як частину так званої "Донецької народної республіки". Про це йдеться в копії постанови, яка опублікована в Єдиному реєстрі судових рішень, передають Патріоти України.

Дане судове рішення було прийнято ще 16 червня 2016 року суддею Тимошенко Н.В.

До суду звернулася жінка, яка попросила встановити факт смерті її брата, який проживав у Донецьку, з метою отримання свідоцтва про смерть, причому підставою для отримання цього документу стало свідоцтво про смерть, видане "Кіровським відділом запису актів громадянського стану м. Донецька Державної Реєстраційної Палати Міністерства юстиції Донецької Народної Республіки".

Суд задовольнив цю заяву і у своєму рішенні після назви міста Донецьк в дужках вказав "Донецька народна республіка", як зазвичай вказують державу, до якої відноситься населений пункт.

Поляки почали збирати кошти на зимове спорядження для українських військових

середа, 7 грудень 2022, 8:20

У Польщі у вівторок, 6 грудня, стартувала кампанія зі збирання грошей на закупівлю зимового спорядження для бійців бронетанкової бригади імені Пшецлава Ланцкоронського, що створюється в Україні. Про це повідомило Польське радіо. Голова аукціону zrzutka...

День української хустки: Як правильно носити прадавній жіночий оберіг

середа, 7 грудень 2022, 8:10

Щороку 7 грудня відзначають День української хустки. Здавна на всій території України вона була окрасою, символом та оберегом жіноцтва. . Свято започачкували в державі у 2019 році. Відтоді у соцмережах проводять флешмоб "Одягни українську хустку", щоб...