Скандальне рішення: Суд у Полтаві визнав окупований Донецьк частиною "ДНР" (документ)

Дане судове рішення було прийнято ще 16 червня 2016 року суддею Тимошенко Н.В.

Ілюстрація:https://tribuna.pl.ua/

Жовтневий районний суд Полтави ухвалив рішення, в якому вказав місто Донецьк як частину так званої "Донецької народної республіки". Про це йдеться в копії постанови, яка опублікована в Єдиному реєстрі судових рішень, передають Патріоти України.

Дане судове рішення було прийнято ще 16 червня 2016 року суддею Тимошенко Н.В.

До суду звернулася жінка, яка попросила встановити факт смерті її брата, який проживав у Донецьку, з метою отримання свідоцтва про смерть, причому підставою для отримання цього документу стало свідоцтво про смерть, видане "Кіровським відділом запису актів громадянського стану м. Донецька Державної Реєстраційної Палати Міністерства юстиції Донецької Народної Республіки".

Суд задовольнив цю заяву і у своєму рішенні після назви міста Донецьк в дужках вказав "Донецька народна республіка", як зазвичай вказують державу, до якої відноситься населений пункт.

Зірка "Скаженого весілля" зізнався, кому би із "хороших росіян" видав українські паспорти

середа, 22 березень 2023, 11:59

Народний артист України Назар Задніпровський пригадав свою розмову з колегою, акторкою Галиною Безрук, з якою разом грав у серіалі "Будиночок на щастя". У програмі "Слава+" Задніпровський прокоментував рішення української артистки Безрук під час повном...

Як під час поцілунку: Счені пояснили, чому треба їсти із заплющеними очима

середа, 22 березень 2023, 11:30

В інтернеті регулярно з'являються нові дієти та принципи харчування. І кожна з них обіцяє скинути зайву вагу швидше та ефективніше, передають Патріоти України. Однією з нових методик вважається практика харчування із заплющеними очима. Її навіть встигл...