Скрепам в печінку: «Україна - понад усе!» - В Одесі пройшов мегамарш вишиванок (фото)

Одесити, ви молодці! Ми пишаємося вами і любимо нашу українську перлину біля моря.

В Одесі 21 травня відбувся мегамарш вишиванок. Фото: Південний кур'єр.У суботу, 21 травня, в центрі Одеси пройшов мегамарш у вишиванках, участь в якому взяли більше 1,5 тисяч осіб, повідомляють Патріоти України про інформацію сайта Нескучные новости.

Люди з прапорами України, чорно-червоними прапорами і прапорами Євросоюзу зібралися на Дерибасівській. У жінок на головах були вінки. Попереду ходи несли велику розтяжку з написом: "Мегамарш у вишиванках. Одеса", також у учасників мегамарша є плакати з національною символікою кримських татар. Над головами люди підняли величезну жовто-синє полотнище.

Учасники акції скандували: "Слава - Україна, героям - слава!", "Якщо любиш рідний край, вишиванку одягай!", "Герої не вмирають!", "Одна єдина, соборна Україна!", "Україна - понад усе!", "Україна - наша мати, ворогам її не здолати!", "Молдаванка та Пересип - у вишиванках вся Одеса!", "Одеса!".

Нові технологіє роблять неочікувані дива: Raspberry Pi та ШІ допомогли чоловіку позбутися надокучливої музики сусідів

четвер, 29 лютий 2024, 3:25

Розробник Роні Бандіні зіткнувся з добре знайомою багатьом проблемою – його сусіди гучно слухали музику. Але замість розмови з ними він використав Raspberry Pi та штучний інтелект. Про це пише Tom’s Hardware. . За словами Роні, його сусіди щоранку о 9...

Іменинник виявився сином "серйозної людини": Як учасників "кадирівської туси" під Києвом накрила СБУ (відео)

середа, 28 лютий 2024, 23:55

Під Києвом розгорівся новий скандал. Навіть після двох років повномасштабної війни в Україні досі знаходяться унікуми і палкі поціновувачі усього російського. Підлітки влаштували тусу, серед ночі вигукували: “Ахмат - сила” і стріляли у повітря з пістол...