Скрепні братки не врятували: На Росії пограбували вдову культового шансоньє "русского мира"

Жінка вже написала заяву в поліцію.

Ірина та Михайло Круг. Ілюстрація:УтроВдову Михайла Круга - естрадну співачку Ірину Круг - сьогодні вночі пограбували невідомі. Як розповіла представник виконавиці Ганна Тимохіна, Круг вже написала заяву в поліцію, передають Патріоти України.

"Я знаю, що це сталося сьогодні вночі і що всі були вдома, але ніхто не прокинувся. Ірина [Круг] подзвонила, єдине, що сказала, що в будинок проникли. Вона дуже швидко мені сказала, тому про її стан не можу нічого сказати. Вона до телефону не підходить. Я її теж не смикаю, тому що розумію, що це малоприємна процедура [давати свідчення в поліції]", - розповіла Ганна Тимохіна.

У прес-службі ГУ МВС Росії по Москві повідомили, що у них немає інформації про таке пограбування. У відомстві попросили направити інформаційний запит, щоб співробітники змогли дізнатися всю наявну в поліції за даним фактом інформацію.

Михайло Круг - уродженець Твері - автор і виконавець пісень в жанрі російського шансону, один з найпопулярніших представників даного пісенного напрямку. Найбільш відомий хіт Круга - пісня "Владимирский централ". Михайло Круг помер влітку 2002 року через кульові поранення, отримані від грабіжників, які пробралися в його будинок.

Джерело: Собеседник

Хіти тижня. "Это просто праздник какой-то!": ​На кордоні Казахстану та Росії перекинувся спиртовоз, народ збігається звідусіль з відрами та бідонами (відео)

вівторок, 19 лютий 2019, 2:00

"Вогняної води" так багато, що свідки телефонують знайомим з навколишніх поселень, доки земля не поглинула життєдайну вологу. Процес йде весело, з селфі та матюками. В Костанайській області Казахстану на трасі Алма-Ата - Єкатеринбург (Росія) перекинувс...

Хіти тижня. На Майдані прив'язали до стовпа дилера, який продавав наркотики підліткам (відео)

вівторок, 19 лютий 2019, 0:35

Натовп людей оточив юнака, прив'язаного до стовпа скотчем в самому центрі Києва. А він сам в цей час намагається звільнитися, але всі його спроби виявляються марними. У Києві на Майдані незалежності був затриманий і прив'язаний скотчем до стовпа чолові...