Скрепні братки не врятували: На Росії пограбували вдову культового шансоньє "русского мира"

Жінка вже написала заяву в поліцію.

Ірина та Михайло Круг. Ілюстрація:УтроВдову Михайла Круга - естрадну співачку Ірину Круг - сьогодні вночі пограбували невідомі. Як розповіла представник виконавиці Ганна Тимохіна, Круг вже написала заяву в поліцію, передають Патріоти України.

"Я знаю, що це сталося сьогодні вночі і що всі були вдома, але ніхто не прокинувся. Ірина [Круг] подзвонила, єдине, що сказала, що в будинок проникли. Вона дуже швидко мені сказала, тому про її стан не можу нічого сказати. Вона до телефону не підходить. Я її теж не смикаю, тому що розумію, що це малоприємна процедура [давати свідчення в поліції]", - розповіла Ганна Тимохіна.

У прес-службі ГУ МВС Росії по Москві повідомили, що у них немає інформації про таке пограбування. У відомстві попросили направити інформаційний запит, щоб співробітники змогли дізнатися всю наявну в поліції за даним фактом інформацію.

Михайло Круг - уродженець Твері - автор і виконавець пісень в жанрі російського шансону, один з найпопулярніших представників даного пісенного напрямку. Найбільш відомий хіт Круга - пісня "Владимирский централ". Михайло Круг помер влітку 2002 року через кульові поранення, отримані від грабіжників, які пробралися в його будинок.

Джерело: Собеседник

Хіти тижня. Не ведіться! - Українців попередили про хитру схему обману з авто

понеділок, 22 жовтень 2018, 18:00

Українців попередили про новий спосіб шахрайства з автомобілями. Потерпілий киянин виклав в паблік dtp.kiev.ua фото свого авто, яке було заблоковано шахраями з метою отримання грошей, передають Патріоти України. "Хтось, вирішив подарувати замок ... по-...

Названо мікроелемент, який знизить тягу до солодкого

понеділок, 22 жовтень 2018, 17:42

"Как и обещала, сегодня расскажу про хром-металл, который помогает снизить тягу к сладостям в ряде случаев", - пише у своєму блозі ендокринолог Тетяна Предельська, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Дело в том, что хром регулирует углеводны...