Собача радість: Усміхнений пітбуль став зіркою інтернету (фото)

Пітбуль Брінкс посміхається вже 12 років - з того дня, коли знайшов господаря і дім.

Єдиний в світі усміхнений пітбуль. Фото: Big picture.

12 років тому Брінкса побачив на нью-йоркській вулиці Джон Бозак і забрав його до себе. Бозак каже, що його пес посміхається навіть тоді, коли спить: «Я вперше помітив посмішку Брінкса в перший же день, коли його знайшов. Я посадив його до себе в машину, він забрався на переднє сидіння і влаштувався, як у себе вдома. Як тільки я його побачив, я вже не сумнівався і прийняв рішення. Це було краще рішення в моєму житті», розповідають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Господар Брінкса каже: «Не думаю, що він просто клоун або придуркувато посміхається з будь-якого приводу - це вираз його відчуттів. Ця посмішка говорить: "Я твій друг, вір мені". Він так реагує на речі, які радують собак або інших живих істот, - на їжу і ласку».

Бозак визнається, що полюбив Брінкса саме за його «людську» посмішку.

Господар пітбуля регулярно фотографує його радісну пику.

Бозак вперше зустрів свого майбутнього вихованця, коли пес переходив одну з нью-йоркських вулиць. «Він стояв через дорогу від школи і виглядав втраченим. Потім побіг. Він всім своїм виглядом показував: Що це за чужаки вторглися на мою вулицю?».

За наступні два місяці Бозак розклеїв в місті безліч оголошень про те, що знайшов на вулиці пса. Він не отримав жодної відповіді і вирішив залишити Брінкса в своїй родині.

Господар вважає Брінкса особливим псом. На цьому тижні Брінкс відзначає день народження.

Колаборантка держави-агресора отримала нову порцію піару: У Києві затримали іноземця, який обікрав машину MARUV

понеділок, 27 січень 2020, 20:38

Столичні правоохоронці затримали чоловіка, який пограбував автомобіль співачки MARUV (Анни Корсун)? повідомляють Патріоти України з посиланням на речницю прокуратури Києва Надію Максимець . "Підозрюваного встановили за результатами оперативно-розшукови...

Хіти тижня. Ні дня без скандалу: В "Укрзалізниці" взяли на роботу "генпрокурора ДНР"

понеділок, 27 січень 2020, 20:30

"Укрзалізниця" потрапила до чергового скандалу. Там на одну з ключових посад призначили прихильника "русского міра" Ігоря Сагунова, якого висували на посаду генпрокурора "ДНР", передають Патріоти України. Одіозного кандидата просуває директор Південно...