"Сонце, це все дурниця. Тобі нічого не загрожує. Дуже прошу, нічого не роби": Як чорні ріелтори кинули покупця з квартирою у Києві

Ріелтори виявилися шахраями. "Онучка", яка передала документи на квартиру, також виявилася підставною, а документи - підроблені.

Ріелтори обдурили клієнтку у Києві. Ілюстрація: соцмережі.

Жінка за допомогою ріелторів купила квартиру в Києві, проте незабаром її вигнали на вулицю, повідомляють Патріоти України.

Ольга Шенер хотіла придбати житплощу в столиці, тому знайома порадила їй хорошого, за її словами, ріелтора. Так вона зв'язалася з жінкою-брокером, яка швидко підібрала однокімнатну квартиру на вулиці Єреванській в Солом'янському районі Києва. Ціна житплощі склала 25 тисяч доларів, що підходило покупниці.

Ріелтор познайомила Ольгу зі своєю напарницею і вони почали її переконувати, що кращого варіанту за таку ціну годі й шукати. Шенер погодилася придбати її і разом з брокерами пішла до нотаріуса оформляти документи.

Квартиру продавала внучка, бабуся якої там проживала, але померла в 2018 році, переписавши житло на родичку. Ольга зустрілася з онукою лише при оформленні документів, а раніше вони спілкувалися тільки через ріелторів.

Перевіривши всі документи і не помітивши підвоху, Ольга підписала договір про дарування, а не купівлі-продажу, тому що ріелтери переконали її, що це допоможе заощадити суму на податках. Також брокери додали, що роблять так з усіма клієнтами.

Шенер відразу ж заїхала в квартиру і встигла прожити там 4 місяці. Але через цей термін вона отримала поштою повідомлення, що її квартиру заарештовано.

"Отримала поштою лист, в якому було сказано, що Подільський райсуд наклав на мою квартиру арешт. Це було зроблено "в рамках кримінального провадження, відкритого за статтею 190 Кримінального кодексу України". Я подивилася, що це за стаття - шахрайство! І відкрито це виробництво було ще в березні 2017 року. У той час як квартиру я купила в квітні. Нічого не розуміючи, подзвонила ріелтеру. Вислухавши мене, вона попросила надіслати їй цей лист по "Вайберу". Після чого передзвонила і почала заспокоювати: "Сонце, я говорила з адвокатом. Так ось, це все дурниця і тебе ніяк не стосується. Звичайна відписка. Тобі нічого не загрожує". "Але там сказано, що квартира арештована!"- кажу. "Нічого страшного, - відповіла ріелтор. - Ти зможеш і далі в ній жити, зможеш її здавати. Тільки продати поки не зможеш. Але ти ж і не збиралася, правда? "Потім ще написала мені: "Дуже прошу, нічого не роби. Якщо щось треба буде, я допоможу. Зараз все добре. Це описка, тобі нічого не загрожує. Але, якщо хочеш, можеш зробити собі головняк".

Як пізніше з'ясувалося, ріелтори виявилися шахраями. "Онучка", яка передала Ользі документи на квартиру, також виявилася підставною, а документи підроблені. У поліції з'ясували, що в квартирі дійсно проживала бабуся, але спадкоємців вона не мала. Тому житло повинно було перейти в державну власність, проте зловмисники дізналися про смерть самотньої бабусі і провернули таку аферу.

Правоохоронці затримали двох спільниць. Вони займалися ще кількома такими квартирами. "Онуку" поки розшукати не вдалося. Але незважаючи на расскритий план афери, Ольга квартири позбулася. Після доведення провини брокерів, вона зможе стягнути витрачену на житло суму з брокерів, сказав адвокат.

Джерело: Факты

Хіти тижня. Удар по кишенях: Хто в січні залишиться з чорним екраном ТБ і чому за все доведеться платити

субота, 7 грудень 2019, 21:00

Медіаринок України переживає низку історичних змін. Одна з найважливіших відбудеться 20 січня 2020 року, коли 4 медіагрупи: "Медіа Група Україна"("Україна", НЛО TV,"Індиго"), "1+1 Media" ("1+1", "2+2", ТЕТ, УНІАН, "Плюсплюс", "Бігуді"), StarLightMedia ...

Пожежа в коледжі в Одесі: У лікарні помер рятувальник (фото, відео)

субота, 7 грудень 2019, 20:59

Під час евакуації учнів пожежник впав із великої висоти. Лікарі 3 доби боролися за життя прапорщика, але зусилля були марними. "Сергій Шатохін перебував у комі. Під час евакуації учнів коледжу пожежник впав з великої висоти та отримав важкі травми", - ...