
Учасник ініціативи «Першого грудня», філософ Мирослав Попович помер. Про це повідомив проректор КНУ імені Тараса Шевченка Володимир Бугров у Facebook, передають Патріоти України.
«Відійшов у засвіти філософ, мисленник, людина, моральний авторитет Мирослав Володимирович Попович. Це велика втрата для України. Хай покоїться з миром! Світла пам’ять достойному вчителю!» – написав Бугров.

Про смерть Поповича також повідомив генеральний директор видавництва «Фоліо» Олександр Красовицький. «Щойно повідомили, що з нами більше немає Мирослава Володимировича Поповича», – написав Красовицький.

Професор, доктор філософських наук Попович народився 12 квітня 1930 року. Був одним із учасників ініціативи «Першого грудня», директором Інституту філософії імені Г. С. Сковороди НАН України. В академії наук зазначають, що наукові праці Поповича присвячені проблемам логіки, методології та філософії науки, філософії й історії культури.
Згідно з інформацією на сайті НАН, він вивчав проблеми свободи і прав людини, становлення відкритого суспільства, формування ідеології та ідейно-політичних засад державотворення, стану суспільної свідомості в посткомуністичній Україні, особливостей української нації і національної ментальності, шляхів гармонізації міжнаціональних та міжетнічних відносин, місце України в європейській спільноті.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...