Справа всього життя: Іспанець вже майже 50 років будує собор своїми руками (фото)

Собор в містечку Мехорада-дель-Кампо став особистим монастирем дона Хусто Гальєго Мартінеса, його храмом, його будинком і всім його життям.

Собор, який будує Хусто Гальєго Мартінес. Фото: Фототелеграф.

88-річний Хусто Гальєго Мартінес в буквальному сенсі живе на будівельному майданчику. Він самотужки будує свій власний собор, не маючи креслень, відповідної освіти, інвестування та підтримки офіційної церкви. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Собор дона Хусто знаходиться в невеликому іспанському містечку Мехорада-дель-Кампо. Величезна будівля з 40-метровим куполом буде добудовано ще не скоро.

Хусто Мартінес ніколи не вивчав ні архітектуру, ні цивільне будівництво. Він черпає ідеї з креслень середньовічних культових споруд.

Ідея побудувати свій власний храм прийшла в голову Хусто після того, як йому довелося покинути монастир.

Хусто довелося покинути монастир через хворобу, але він знайшов інший спосіб присвятити своє життя служінню Господу.

Хусто Гальєго Мартінес продав і здав в оренду наявну у нього нерухомість, щоб зібрати гроші на будівництво. На останній земельній ділянці він почав зводити собор в буквальному сенсі з усього, що йому вдавалося дістати.

Хусто використовував порожні бензинові каністри в якості фундаменту для колон. У хід йшли проводи, шматки арматури і навіть старі картонні коробки.

Хусто живе в своєму соборі вже кілька десятків років. Кожен день він прокидається о 3.30 ранку і працює цілий день.

Відвідати собор може кожен. Головні ворота відкриті з ранку до ночі.

Хусто Гальєго Мартінес не бере плату за вхід, однак будь-який бажаючий може пожертвувати гроші на будівництво, і люди роблять це із задоволенням.

Будівництво собору буде завершено не скоро, але загальний вигляд будівлі вже справляє сильне враження.

Собор в містечку Мехорада-дель-Кампо став особистим монастирем дона Хусто, його храмом, його будинком і всім його життям.

Хіти тижня. Обережно, бабуся!: У Львові розлючена пенсіонерка встромила в пасажира шило (фото)

неділя, 18 лютий 2018, 3:00

Мабуть, пенсіонерка дуже хотіла сісти, тому накинулася на хлопця. У Львові пенсіонерка атакувала молодого чоловіка шилом, а після спробувала втекти. Подробиці повідомили в соціальних мережах, передають Патріоти України. За словами очевидців, жінка у ві...

Хіти тижня. "Велична епоха української жінки": Відомі українки знялися для календаря в образах княгинь Київської Русі (фото)

неділя, 18 лютий 2018, 0:35

Ініціатором проекту виступила Асоціація тваринників України. У проекті взяли участь актриси Наталія та Ольга Сумські, співачки Ірина Білик, Ольга Горбачова та Катерина Бужинська, журналістки Тетяна Будь і Катерина Лисенко, директор Вишгородського істор...