Справа всього життя: Іспанець вже майже 50 років будує собор своїми руками (фото)

Собор в містечку Мехорада-дель-Кампо став особистим монастирем дона Хусто Гальєго Мартінеса, його храмом, його будинком і всім його життям.

Собор, який будує Хусто Гальєго Мартінес. Фото: Фототелеграф.

88-річний Хусто Гальєго Мартінес в буквальному сенсі живе на будівельному майданчику. Він самотужки будує свій власний собор, не маючи креслень, відповідної освіти, інвестування та підтримки офіційної церкви. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Собор дона Хусто знаходиться в невеликому іспанському містечку Мехорада-дель-Кампо. Величезна будівля з 40-метровим куполом буде добудовано ще не скоро.

Хусто Мартінес ніколи не вивчав ні архітектуру, ні цивільне будівництво. Він черпає ідеї з креслень середньовічних культових споруд.

Ідея побудувати свій власний храм прийшла в голову Хусто після того, як йому довелося покинути монастир.

Хусто довелося покинути монастир через хворобу, але він знайшов інший спосіб присвятити своє життя служінню Господу.

Хусто Гальєго Мартінес продав і здав в оренду наявну у нього нерухомість, щоб зібрати гроші на будівництво. На останній земельній ділянці він почав зводити собор в буквальному сенсі з усього, що йому вдавалося дістати.

Хусто використовував порожні бензинові каністри в якості фундаменту для колон. У хід йшли проводи, шматки арматури і навіть старі картонні коробки.

Хусто живе в своєму соборі вже кілька десятків років. Кожен день він прокидається о 3.30 ранку і працює цілий день.

Відвідати собор може кожен. Головні ворота відкриті з ранку до ночі.

Хусто Гальєго Мартінес не бере плату за вхід, однак будь-який бажаючий може пожертвувати гроші на будівництво, і люди роблять це із задоволенням.

Будівництво собору буде завершено не скоро, але загальний вигляд будівлі вже справляє сильне враження.

Собор в містечку Мехорада-дель-Кампо став особистим монастирем дона Хусто, його храмом, його будинком і всім його життям.

Хіти тижня. Мрії збуваються: "Летимо з Ляшком та Мосійчуком до Кийова. На приватному літаку Сороса. Тут золотий унітаз і платіновий умивальник", - нардеп Лозовий

середа, 20 вересень 2017, 15:30

Члени Радикальної партії з комфортом поверталися у столицю зі Львова. Нардеп від Радикальної партії Андрій Лозовий повідомив, що разом зі своїм однопартійцем Ігорем Мосійчуком, лідером партії Олегом Ляшком летить на літаку зі Львова до Києва. Про це ві...

Путін одружений з Росією, а діти Кабаєвої, як відомо, народжені її сестрою, - Бєлковський

середа, 20 вересень 2017, 15:21

Президент Росії Росії Володимир Путін офіційно самотній із моменту смерті його "найближчої подруги" лабрадора Коні Полгрейв. Про це в ефірі авторської програми головного редактора видання "Гордон" Олесі Бацман "Бацман LIVE" на телеканалі NewsOne розпов...