Пересилання з цих країн коштувало часом більше, ніж сам вантаж. Обсяг гуманітарної допомоги був настільки великим, що Віктор просив волонтерів підключити компанії конкурентів, вважаючи, що ніхто не повинен залишатися осторонь від подій на Донбасі.
Коли в ЗМІ повідомили, що в ЗСУ не вистачає безпілотників, Віктор на власні кошти закупив дрони ціною від 2,5 до 7 тисяч доларів. «Ми їх закуповували у Франції і відправляли для волонтера Юрія Касьянова з організації« Армія SOS », їх там переконструювали і потім літали», - згадує бізнесмен. Всього за два роки він переслав безкоштовно понад 200 тонн гуманітарної допомоги для Збройних сил України.
Це стало можливим завдяки успішному бізнесу українця, якому після приїзду в США спочатку доводилося працювати прибиральником і будівельником. 6 років тому Віктор Паламарчук почав власний бізнес з перевезення вантажів. Зараз українець є власником великої компанії, яка займається доставкою посилок в Україну та інші країни.
У США Віктор також просуває українські продукти і зазначає, що американці цінують їх за якість. Повертатися на батьківщину чоловік поки не збирається, стверджуючи, що в Америці займатися бізнесом легше і простіше. «Бізнес в Америці відкритий - ти можеш розвивати його відкрито, для цього розкриті всі двері, - каже Віктор. - В Україні це важко робити. Україна повинна залучати відкритістю бізнесу».
Печерський районний суд міста Києва залишив під вартою військовослужбовця взводу охорони Збірного пункту Київського міського ТЦК та СП, який підозрюється у перевищенні повноважень під час виконання службового завдання по «поставці мобілізаційних ресурс...
В Україні нещодавно змінили правила оформлення соціальної допомоги. У зв'язку з тим, що Пенсійний фонд України (ПФУ) тепер має функцію призначення та виплати соціальних допомог, будуть проведені перевірки всіх отримувачів допомоги, передають Патріоти У...