Список для Гааги: Волонтери представили докази перекидання танкістів РФ в Україну у 2014-2015 роках (фото)

​Волонтерами представлена документація зі знайдених й помічених в Україні військовослужбовців з Буйнакська. Також волонтерами представлений список військовослужбовців, які воювали на території України й отримали нагороди за "відрядження".

Російські танкісти перекидалися в Україну з Буйнакська. Ілюстрація:https://informnapalm.org

Волонтери отримали дані, витягнуті з комп'ютерних систем начальника штабу розвідувального батальйону 136-ої ОМСБр ЗС РФ (в/ч 63354) Дорошенка Олега Володимировича. Він став об'єктом досліджень хактивістів після перебування на Донбасі, де заходив до своєї поштової скриньки з комп'ютера начальника розвідувального управління 2-го армійського корпусу "ЛНР". Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на InformNapalm

На Донбасі Дорошенко перебував у "відрядженні" в період приблизно з осені 2014 до зими 2015 року. Отримано документальне підтвердження факту переміщення військовослужбовців з Буйнакська (в/ч 63354) до кордону з Україною в серпні 2014, зокрема, в населений пункт Попівка (Кам'янський район Ростовська область РФ), що лише за 18 км від Ізвариного (Краснодонський (Сорокинський) район, Луганська область, Україна).

В офіційних наказах, які зберігає Дорошенко, чітко розділені параграфи про вибуття і прибуття військовослужбовців з полігонів та відряджень, в госпіталі і відпустки. Відправка ж в Поповку проводилася відповідно до бойового розпорядження начальника штабу військової частини 47084 № 015 від 12.08.14 року.

У наказах щодо військової частини влітку-восени 2014 року поняття "службове відрядження" було змінено та викладено в редакції "виконання завдань у складі угруповання військ (сил) "Південь" на території Ростовської області", підставою для цього стало бойове розпорядження, а в деяких випадках — телеграми начальника штабу 58-ї армії.

Саме це поняття об'єднує документацію зі знайдених й помічених в Україні військовослужбовців з Буйнакська. Також волонтерами представлений список військовослужбовців, які воювали на території України й отримали нагороди за "відрядження":

Васильєв Олександр Віталійович, командир 1-го танкового взводу 2-ї танкової роти танкового батальйону, нагороджений Орденом Мужності.

Бродніков Максим Віталійович, командир 1-го танкового взводу 1-ї танкової роти танкового батальйону, нагороджений медаллю «Суворова».

Чубарєв Євген Іванович, командир танка 2-го взводу 1-ї танкової роти танкового батальйону, нагороджений медаллю «Суворова».

Огорелков Денис Михайлович, командир танка 3-ї танкової роти танкового батальйону, нагороджений медалями «Суворова» та «За відвагу».

Бузовський Михайло Михайлович, командир танка 2-го взводу 3-ї танкової роти танкового батальйону, нагороджений медаллю «За відвагу».

Сегеда Геннадій Володимирович, старший механік-водій відділення управління взводу зв'язку танкового батальйону, також отримав медалі.

Кобяков Прокіп Прокопович, механік-водій 3-го взводу 1-ї танкової роти танкового батальйону, нагороджений медаллю «Суворова».

Зайцев Дмитро Андрійович, командир танка 1-го взводу 1-ї танкової роти танкового батальйону, нагороджений медаллю «За відвагу».

Тижанкін Сергій Валерійович, старший механік-водій 2-го взводу 1-ї танкової роти танкового батальйону, отримав медаль «За відвагу».

Загуменнов Микола Миколайович, механік-водій 1-го танкового взводу 2-ї танкової роти танкового батальйону, за даними російських ЗМІ, нагороджений медаллю «Суворова».

Попри величезний гонорар: Відомий боксер відмовився стати суперником Володимира Кличка

вівторок, 20 травень 2025, 22:22

Німецький боксер Агіт Кабаєл, який володіє тимчасовим титулом WBC у суперважкій вазі, заявив, що міг стати суперником українського ексчемпіона Володимира Кличка, який планує повернутися на ринг. За словами Кабаєла, він отримав пропозицію провести бій і...

Ректорка луцького вишу заявила про відрахування понад 1000 студентів: Що сталось

вівторок, 20 травень 2025, 22:13

Луцький національний технічний університет у вересні 2024 року відрахував понад 1000 студентів — оскільки, як заявляють у виші, після зміни законів здобувачі другої або третьої вищої освіти позбулися права на відстрочку від мобілізації. Про це 20 травн...