"Сталінський патріархат": У Львові церкву УПЦ МП обклеїли листівками з зображенням радянського диктатора (фото)

Інцидент стався в ніч із 20-го на 21 жовтня.

Фото:upc.lviv.ua

У Львові невідомі обклеїли будівлю церкви Святого князя Володимира Московського патріархату листівками із зображенням радянського диктатора Йосипа Сталіна з підписом "Сталінський патріархат". Про це йдеться в повідомленні прес-служби львівської єпархії Української православної церкви Московського патріархату, передають Патріоти України.

Інцидент стався в ніч із 20-го на 21 жовтня 2018 року в мікрорайоні Сихів. "Звертаємо увагу, що п'ятий пункт рішення Святого і священного синоду під головуванням вселенського патріарха від 9–11 жовтня 2018 року виголошує: "Звернутися до всіх залучених сторін із закликом утримуватися від захоплення церков, монастирів та іншого майна, а також від будь-яких інших насильницьких дій та помсти, щоб перемагали мир і любов Христа", – зазначили в прес-службі.

У єпархії нагадали, що президент України Петро Порошенко гарантував вільний вибір для кожного вірянина, яку йому відвідувати церкву, і мирне вирішення всіх проблем, які виникнуть у перехідний період.

В Україні не залишилося місцевої цибулі: Експерти розповіли, що тепер буде з цінами

понеділок, 29 травень 2023, 8:29

Оптові ціни на цибулю в Україні відновили своє зростання і досягли абсолютного історичного рекорду і в місцевій валюті, і в доларах США: 48 грн і $1,31 долара відповідно, оскільки Україні місцевої цибулі ріпчастої практично не залишилося, передають Пат...

На Уралі спалахнула грандіозна пожежа. (фотофакти)

понеділок, 29 травень 2023, 8:08

Є загроза подальшого розповсюдження вогню на сусідні склади з деревиною. У понеділок, 29 травня, рано-вранці у Росії виникла чергова масштабна пожежа. Цього разу горить склад із дошками та брусом на площі 2,6 тис. кв. м у Челябінську. МНС Росії повідом...