Стало відомо число людей на планеті, що живуть у злиднях, - ООН

Близько 760 млн людей у світі живуть менш ніж на $ 2 в день.

В ООН повідомили, скільки людей на планеті живе за межею бідності. Фото: КП.

В ООН нарахували, що в світі близько 760 мільйонів людей живуть у злиднях, тобто не більше, ніж на 1,9 доларів в день. Про це сказано в новій доповіді Генерального секретаря ООН Антоніу Гутерріша про хід реалізації Порядку денного в галузі сталого розвитку, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

«Багато дітей у віці до п'яти років не отримують неповноцінного харчування. У 2016 році у 155 мільйонів з них було відзначено затримку росту. Роком раніше 5,9 мільйона малюків померли, не доживши до п'ятого дня народження. В цей же рік під час вагітності та пологів померли 30 тисяч жінок», - пише Центр новин ООН з посиланням на доповідь генсека.

Відзначається також, що за останні 10 років більше мільярда людей змогли вирватися з убогості.

Поки їхні співгромадяни вбивають українців: У Тульській області РФ обвалився під'їзд житлового будинку, є загиблі (фото)

вівторок, 7 лютий 2023, 23:15

У місті Єфремів Тульської області РФ обвалився під'їзд житлового будинку – зруйновано сім квартир, постраждало близько 10 людей. Про це повідомляють російські ЗМІ, передають Патріоти України. За попередніми даними, причиною обвалу став вибух газу в одн...

Волонтери з ГО “Важливі дії” передали на Бахмутський напрямок ще один бойовий пікап

вівторок, 7 лютий 2023, 23:02

Спеціально під потреби ЗСУ був обраний автомобіль IVECO VM90, оскільки вкрай важлива висока прохідність такого автомобіля. IVECO VM90 може використовуватися у якості командно-штабного та медичного варіанту, а також як бойова одиниця з можливістю установки