Стало відомо, хто очолив ТОП наймедійніших українських письменників 2016 року

Дивно, що відомий поет Ігор Павлюк, володар міжнародної медалі О. Довженка, до даного рейтингу не увійшов.

Ліна Костенко. Фото: "Кореспондент"

Стало відомо, що українська письменниця Ліна Костенко очолила ТОП найбільш медійних українських авторів у 2016 році. За цей рік ім'я Ліни Василівни журналісти згадували в друкованих та електронних ЗМІ близько чотирьох тисяч разів (точна цифра – 3975). Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "Буквоїд".

Другим у медійному рейтингу став Сергій Жадан, про якого згадували в ЗМІ 2628 разів. Третє місце дісталося Оксані Забужко - 1914 згадок в мас-медіа.

Варто відзначити, що в медіа-топ також увійшли такі відомі письменники, як Юрій Андрухович (1291 повідомлень), Тарас Прохасько (1211), Юрій Винничук (908), Любко Дереш (676), Ірена Карпа (485), Ірен Роздобудько та Олександр Ірванець (286), а також Юрій Іздрик - 247 згадок.

Організатори дослідження повідомляють, що для формування медіа-рейтингу письменників була проведена масштабна робота із понад 13 млн повідомлень, з них 1,5% - стенограми ТБ, 0,7% - стенограми радіо, 2% - матеріали друкованих ЗМІ, 15,6% - повідомлення в Facebook, решта - сайти онлайн-видань та інформаційних агентств.

Де живуть найщасливіші люди в Європі: Свіжий рейтинг показав дуже несподівані результати

понеділок, 11 грудень 2023, 16:58

Австрія, Польща та Румунія цього року були визнані найщасливішими країнами Європейського Союзу, передають Патріоти України. Натомість, згідно з новими даними ЄС, найменш щасливі люди живуть в Болгарії, за ними слідують німці, де за рік рівень щастя вп...

"Дуже розраховуємо": У Кабміні розповіли, коли в Україні з'явиться накопичувальна пенсія

понеділок, 11 грудень 2023, 14:56

Уряд підготує всю інфраструктуру для впровадження накопичувальної пенсійної системи до 2025 рок. Однак, якщо війна триватиме, то запустити можна її можна буде лише після перемоги. Про це заявила міністр соціальної політики України Оксана Жолнович в інт...