"Стратегія виживання": Експерт пояснив бажання українців шукати в усьому "зраду"

Бачити "зраду" - глибинна здатність українців, вважає аналітик.

Володимир Стецик

Бізнес-аналітик Володимир Стецик за останні кілька років прожив у п’яти різних країнах світу. Він повернувся в Україну, зокрема, щоб долучитись до змін в державі, передають Патріоти України з посиланням на Styler.

В Україні людям треба більше звертати увагу на позитивні приклади і брати їх собі на озброєння замість того, щоб шукати “зраду”, - зазначив він, розповідаючи про результати Майдану.

Стецик додав, що у українців є глибинна і навіть генетична здатність бачити "зраду". На його думку, це пов'язано із непростими подіями в державі. “Ми століттями жили у прикордонні – між західною цивілізацією і племенами, які нападали на наші землі, спалювали наші міста. На нас нападали татари, половці, монголи. Уміння бачити небезпеку, "зраду" в таких складних умовах постійних загроз стало стратегією виживання”, - сказав він.

За словами Володимира, це добре доводять трагічні події і травми 20-го сторіччя. “Голодомор і багато інших історичних драм підсилили це відчуття. Травмована психологічна потреба виживати виводить для українців позитивні зміни на задній план, і натомість багато людей фокусуються на поганому. З одного боку, це певна дитячість – "давайте нам все по швидше", а з іншого – це наслідок дуже серйозних і трагічних історичних травм”, - підкреслив аналітик.

На його думку, українцям треба шукати позитивні приклади, яких у нас знайдеться дуже багато. Це дасть віру в себе та впевненість в тому, що зміни треба робити самим, а не чекати, доки хтось щось змінить в країні.

Відомий російський репер покінчив із життям на знак протесту проти мобілізації та війни в Україні

субота, 1 жовтень 2022, 11:00

Репер із російського Краснодара Іван Петунін, відомий як Walkie, наклав на себе руки на знак протесту проти війни в Україні. Йому було 27 років. Про загибель музиканта повідомляє видання 93.ru. Перед смертю Петунін опублікував у телеграм-каналі відеозв...

З 1 жовтня водії зобов’язані вмикати фари автомобіля за містом - у поліції нагадали вимоги

субота, 1 жовтень 2022, 9:27

Патрульна поліція нагадала водіям про обов'язкову до виконання вимогу правил дорожнього руху. З 1 жовтня їхати вдень поза межами населених пунктів можна лише з увімкненими ближнім світлом фар або денними ходовими вогнями. Про це повідомила пресслужба П...