"Стратегія виживання": Експерт пояснив бажання українців шукати в усьому "зраду"

Бачити "зраду" - глибинна здатність українців, вважає аналітик.

Володимир Стецик

Бізнес-аналітик Володимир Стецик за останні кілька років прожив у п’яти різних країнах світу. Він повернувся в Україну, зокрема, щоб долучитись до змін в державі, передають Патріоти України з посиланням на Styler.

В Україні людям треба більше звертати увагу на позитивні приклади і брати їх собі на озброєння замість того, щоб шукати “зраду”, - зазначив він, розповідаючи про результати Майдану.

Стецик додав, що у українців є глибинна і навіть генетична здатність бачити "зраду". На його думку, це пов'язано із непростими подіями в державі. “Ми століттями жили у прикордонні – між західною цивілізацією і племенами, які нападали на наші землі, спалювали наші міста. На нас нападали татари, половці, монголи. Уміння бачити небезпеку, "зраду" в таких складних умовах постійних загроз стало стратегією виживання”, - сказав він.

За словами Володимира, це добре доводять трагічні події і травми 20-го сторіччя. “Голодомор і багато інших історичних драм підсилили це відчуття. Травмована психологічна потреба виживати виводить для українців позитивні зміни на задній план, і натомість багато людей фокусуються на поганому. З одного боку, це певна дитячість – "давайте нам все по швидше", а з іншого – це наслідок дуже серйозних і трагічних історичних травм”, - підкреслив аналітик.

На його думку, українцям треба шукати позитивні приклади, яких у нас знайдеться дуже багато. Це дасть віру в себе та впевненість в тому, що зміни треба робити самим, а не чекати, доки хтось щось змінить в країні.

"Закон України сказав заснути собі в ж...": Під Києвом принизили медика ЗСУ

неділя, 21 липень 2019, 0:00

Водії маршруток продовжують "нариватися"... Вона розповіла, що в автобус, крім неї, також зайшов чоловік із посвідченням УБД. Водій сказав, що один із них повинен заплатити половину вартості проїзду, а інший – повну суму. "Думала промовчати, як завжди ...

Хіти тижня. "Прощайте пацаны - на меня идут Т-72-ые": Останній бій екіпажу Народного Героя України, старшого лейтенанта Абрамовича

субота, 20 липень 2019, 23:05

У загона 24-річного офіцера зі всієї бронетехніки залишався в строю лише командирський Т-64. Наказавши підлеглим відходити, прикривав їх відхід до останнього. Два російських Т-72 залишились на згарищі теж. Артем Абрамович загинув 12 серпня 2014 року, в...