Створив "Кота Леопольда": Стало відомо про смерть радянського режисера Анатолія Рєзнікова

​Режисера не стало в Німеччині. Наразі причини смерті не відомі.

Анатолій Рєзніков. Фото:Главред

У Німеччині у віці 77 років пішов з життя радянський режисер анімаційних фільмів Анатолій Рєзніков. Про смерть мультиплікатора на сторінці в Facebook повідомила кінокритик Сусанна Альпєріна, передають Патріоти України.

"Друзі з Німеччини пишуть, що пішов з життя Анатолій Рєзніков, режисер "Кота Леопольда" та інших проектів", - написала Альпєріна.

Як повідомляють російські ЗМІ, мультиплікатор помер в середу, 31 січня, близько 11 години ранку за московським часом в німецькому місті Золінген, федеральна земля Північний Рейн - Вестфалія. Наразі причини смерті не відомі.

Свої перші картини Анатолій Рєзніков створив на базі творчого об'єднання "Екран". У 1985 році Резніков став лауреатом Державної премії СРСР за твори літератури і мистецтва для дітей.

Популярність режисерові принесли мультфільми "Раз ковбой, два ковбой" і серія анімаційних картин про кота Леопольда за сценаріями Аркадія Хайта.

З Архіву ПУ. Річниця "Першої Полтави" Петра Першого: Як московський деспот зазнав ганебної поразки від крихітного війська Карла Дванадцятого

понеділок, 30 листопад 2020, 4:00

"30 листопада 1700 р. царське військо Петра І, що налічувало від 34 до 40 тис. вояків при 195 гарматах, атакувала 9-тисячна шведська армія Карла ХІІ, яка мала 37 гармат. До армії Карла можна долучити залогу Нарви - це ще 1 900 бійців", - нагадує Юрій Г...

Хіти тижня. Вперше побачила таке у житті: Лікарка показала "найстрашніші" легені хворого на COVID-19 (фото)

понеділок, 30 листопад 2020, 3:00

Українська журналістка Ірина Заславець показала фото рентгена легень, уражених коронавірусною хворобою (COVID-19), передають Патріоти України. Знімки вона опублікувала в Facebook після спілкування з главою реанімації Клінічної лікарні швидкої медичної ...