Святковий флешмоб: В аеропорту Львова триста вокалістів виконали різдвяного "Щедрика" (відео)

Мистецька акція такого масштабу в аеропорту міста відбулася вперше.

Скрін відео

У залі очікувань львівського аеропорту три сотні професійних вокалістів заспівали найвідомішу у світі різдвяну колядку - українського "Щедрика". Флешмоб влаштували до 100-річчя від дати першого концертного виконання щедрівки, інформують Патріоти України з посиланням на ZIK.

З цієї нагоди шість львівських хорів: мішаний хор студентів ЛДМУ ім. С. П. Людкевича, жіночий хор "Дівочі мрії", львівський муніципальний хор "Гомін", заслужена хорова капела України "Боян" ім. Є. Вахнянина, народна хорова капела студентів "Gaudeamus" та хор гарнізонного храму святих Апостолів Петра і Павла злилися в один під керівництвом відомої хормейстера Оксани Долішної.

Для тих, хто по обіді прийшов до аеропорту не для того, аби послухати "Щедрика", флешмоб став справжньою несподіванкою.

Адже у якусь мить хористи, співаючи "Щедрика", почали сходитися з різних куточків летовища. Мистецька акція такого масштабу в аеропорту міста відбулася вперше.

Стало відомо, хто з українців ризикує залишитися без виплат пенсій: озвучено категорії

понеділок, 2 жовтень 2023, 11:57

Виплату пенсії можуть зупинити, якщо українець не використовує свій банківський рахунок більш ніж 6 місяців. Щоб цього уникнути, треба хоча б раз за вказаний період провести транзакцію своєю пенсійною карткою, передають Патріоти України. Наприклад, мо...

В Івано-Франківській області пара зайнялась сексом біля ресторану - їх "застукала" поліція

понеділок, 2 жовтень 2023, 11:50

У місті Коломия Івано-Франківської області судили чоловіка за те, що він зайнявся сексом біля одного із закладів. Про це йдеться у постанові Коломийського міськрайонного суду, передають Патріоти України. За даними суду, інцидент стався наприкінці тра...