Святослав Вакарчук пояснив "таємну" суть своєї нової пісні

Три новинки, які "Океан Ельзи" представив на концерті, були написані Святославом Вакарчуком особисто під час його навчання у США.

На концерті "Океана Ельзи". Фото: РБК.

Під час довгоочікуваного концерту "Океан Ельзи" у Киві, який відбувся 24 серпня до Дня Незалежності України, зі сцени НСК "Олімпійський" пролунали одразу три музичні новинки популярного гурту: "В небо жене", "Без тебе", "Скільки нас". При цьому, за словами фронтмена гурту Святослава Вакарчука, пісня "Скільки нас" для колективу особлива — вони спеціально залишать ці два слова без яких-небудь розділових знаків. Про це Вакарчук розповів журналістам напередодні грандіозного концерту, передають Патріоти України.

Всі три музичні новинки були написані Вакарчуком особисто під час його навчання у США. "Як ви знаєте, "Океан Ельзи" давно не записував альбомів. Ми маємо нараз три пісні нові, які в принципі поки що не плануються ні під які альбоми. Всі ці три пісні були написані мною під час мого перебування в Каліфорнії. Потім приїхав в Україну, де ми їх аранжували і записали", — розповідає Вакарчук.

Цікаво, що під час аудіо-презентації пісні "Скільки нас" гурт особливо не розкривав її суть, лище зазначивши, що всі відповіді є в самій пісні. Однак колектив запропонував кожному особисто обрати знак, які варто поставити в кінці "скільки нас" - "?" чи "!"

"Пісня "Скільки нас" особлива, оскільки ми спеціально залишаємо ці два слова без розділових знаків. І залишаємо на вибір кожного глядача чи слухача вирішити: для нього "скільки нас" — це запитання, тобто певний сумнів. Чи для нього "скільки нас" — ствердження", — пояснив Вакарчук.

При цьому, за його словами, він з самого початку зробив для себе цей вибір. "Це питання настільки очевидне! Якби для мене стояла відповідь, то я б не ставив це питання для всіх. Більше того, я б не підкреслював би на біл-бордах своїм кольором знак оклику", — посміхається Вакарчук.

Також співак пояснив і "політичне" оформлення візуальних проявів нової пісні. Оскільки на офіційних плакатах це оформлення виглядає як виборчий бюлетень. "Як в будь-якій демократичній державі, особливо в тій, яка переймається виборами зранку до ночі зараз, ми вирішили дати знайомий інтерфейс — нехай люди визначаються", — з посмішкою підсумував Вакарчук.

Провокація ворога: Окупанти перекинули під Маріуполь чеченських снайперів

понеділок, 17 грудень 2018, 14:17

Російське окупаційне командування посилило свої передові позиції поблизу Маріуполя снайперським підрозділом. Про це заявляє Головне управління розвідки Міноборони України, повідомляють Патріоти України. "Відмічено прибуття на передові позиції російськ...

Хіти тижня. Не всі зрозуміють: Василь Ломаченко відмовився від супербою з легендою боксу

понеділок, 17 грудень 2018, 14:00

Однак шляхетний українець пояснює, що в нього просто не піднімуться рукавички бити славетного ветерана, котрий, переконаний, не зможе нічого протиставити найсильнішому у своїй вазі боксеру світу. Український чемпіон Василь Ломаченко категорично відмови...