Світ на межі катастрофи: Годинник Судного дня знову перевели на 30 секунд вперед

У минулому році вчені також перевели годинник на 30 секунд вперед через висловлювання Трампа про необхідність нарощування ядерного потенціалу.

Ілюстрація: i.ytimg.com

Вчені знову пересунули на 30 секунд стрілки так званого Годинника Судного дня, до Апокаліпсису залишилося 2 хвилини, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Тепер вони перебувають у двох хвилинах від "півночі", що символізує глобальну катастрофу, йдеться в доповіді американського журналу Bulletin of Atomic Scientists, опублікованому в четвер, 25 січня. В останній раз стрілки були так близько до півночі тільки в 1953 році - в розпал холодної війни.

Побоювання вчених пов'язані з атомними випробуваннями в Північній Кореї, інвестиціями в ядерну зброю і прогресуючою зміною клімату.

Зокрема, приводом для переведення стрілок стала "непередбачуваність" президента США Дональда Трампа, яка найбільш сильно проявляється в його посланнях в Twitter.

Рішення про переведення стрілок Годинника Судного дня приймається комісією вчених, серед яких 15 лауреатів Нобелівської премії.

В останній доповіді вони піддали критиці висловлювання не тільки Трампа, а й "інших світових лідерів, які таким же чином міркують про атомну війну і зміну клімату". На думку вчених, міжнародна дипломатія перетворилася в "образи".

Як говориться в доповіді Bulletin of Atomic Scientists, урядам слід посилити заходи по боротьбі зі зміною клімату. Що стосується політики безпеки, то США треба почати переговори з Північною Кореєю без попередніх умов. Крім того, необхідно зберегти угоду щодо ядерної програми Ірану, а також знизити напругу між Росією і США.

За задумом редакції журналу, Годинник Судного дня повинен демонструвати громадськості, наскільки близько людство підійшло до можливого Апокаліпсису. Вперше доповідь була опублікована в 1947 році, тоді стрілки показували сім хвилин до півночі.

На Київщині водій збив на смерть двох дівчаток і намагався втекти (фото)

понеділок, 3 жовтень 2022, 22:15

Увечері 3 жовтня під Білою Церквою на Київщині автомобіль Volkswagen збив дівчат шести та восьми років. Діти загинули у зв'язку з численними травмами, несумісними з життям. Про це повідомив начальник Головного управління Національної поліції в Київські...

Була принциповою та чуйною: Що відомо про молоду патрульну, яку вбив злочинець у Чернівцях

понеділок, 3 жовтень 2022, 21:51

У Чернівцях зловмисник застрелив поліцейську Таїсію Татарин. Правоохоронниці було всього лиш 22 роки. Молодша лейтенантка загинула під час виконання службових обов'язків. Разом з екіпажем вона прибула на виклик щодо невідомого, який розбещує неповноліт...