Вживати каву не варто в тому випадку, якщо чоловік регулярно налягає на спиртні напої. Можна отримати масу проблем зі здоров'ям, через підвищеного артеріального тиску і загрози інфаркту.
Вчені одного з італійських інститутів оприлюднили дані дослідження, де вивели ідеальну формулу захисту від раку простати. З цього витікає, що натуральна кава має велику кількість цілющих для здоров'я речовин, але вважається найбільш корисною, зі зрозумілих причин, для чоловіків, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Як відомо, рак передміхурової залози є найпоширенішим захворюванням у чоловіків після 40 років, але на практиці зустрічаються і зовсім молоді пацієнти. У зв'язку з невтішною статистикою, вчені шукали, як можна захистити чоловіка від цього онкологічного захворювання.
Протягом декількох років досліджували збирали дані у семи тисяч чоловіків щодо їх способу життя і раціону харчування. Зіставивши усю отриману інформацію, вчені прийшли до одноголосного рішення - ті, хто п'є натуральну каву кожен день, хворіють на рак простати в 2 рази рідше.
Також, вдалося з'ясувати, що саме кофеїн володіє секретною властивістю зупинки росту ракових клітин, тому що інші чоловіки, які вживають каву без кофеїну, потрапляли в ту ж групу ризику з раком передміхурової залози, що і всі інші, хто кави не п'є взагалі.
За словами дослідників, в день чоловік може випивати 2-3 чашки натуральної кави. Це дозволить самостійно захиститися від онкології, а якщо чоловік все-таки захворіє, то матиме набагато більше шансів вилікуватися, адже під впливом кофеїну ракові клітини не можуть так швидко ділитися і утворювати пухлина.За пів року в Україні народилися 86 795 дітей, і померли 249 002 людини. Наразі на одного малюка припадає 3 померлих, й ця ситуація незмінна протягом останніх 5 років. Найбільше народжують у столиці, а найчастіше помирають на Дніпропетровщині, передают...
За приблизними оцінками, понад 300 мільйонів людей у світі страждають на дальтонізм. У більшості випадків це означає, що людина не розрізняє певні відтінки кольорів або має труднощі з визначенням яскравості. У рідкісних випадках дальтонізм виявляється ...