Через аварійний стан об'єктів насосної станції 1-го підйому Південно-донецького водопроводу можливе припинення водопостачання на більшості території Донбасу з населенням більше 1,3 мільйона осіб. проведення ремонту неможливе без надання гарантій безпеки на час зазначених робіт з боку бойовиків "ЛДНР". Однак вони так і не відповіли, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-центр штабу АТО.
За даними Української сторони СЦКК, 26 січня внаслідок обстрілу бойовиками насосної станції, було пошкоджено систему охолодження одного з двох трансформаторів, призначених для електроживлення станції. Це призвело до критичного 50%-го зниження надійності об’єкта в цілому.
"Як наслідок, найменший збій у роботі системи електрозабезпечення може стати причиною повної зупинки насосної станції. Під загрозою припинення водопостачання опиниться населення всього південно-західного напрямку Донецької області, а саме: Волноваський, Красноармійський, Добропільський райони, міста Донецьк (Куйбишевський, Кіровський, Петровський, Ленінський райони), Авдіївка, Маріуполь, Волноваха, Красноармійськ, Докучаєвськ та інші міста і селища (усього 49 населених пунктів) з населенням більше 1,3 мільйона осіб", – йдеться в повідомленні.
Відтак українська сторона скоординувала проведення фахівцями комунального підприємства "Компанія "Вода Донбасу" необхідних ремонтно-відновлювальних робіт. Для цього було отримано гарантії безпеки від Збройних Сил України. Проте, проведення ремонту неможливе без надання гарантій безпеки на час зазначених робіт з боку представників окупаційної влади. Відповідні запити, за сприяння СММ ОБСЄ, підприємством направлялись двічі: 26 січня та 30 січня поточного року. По зазначеним запитам відповіді від бойовиків не надходило.
"Цинічним є й те, що керманичі ОРДО не тільки не сприяють у відновленні працездатності насосної станції, а й розгорнули брехливу кампанію зі звинуваченнями підрозділів Збройних Сил України у пошкодженні зазначеного електротрансформатора", - зазначили в Українській стороні СЦКК.
У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...