"Та мне на ваше МВД пох*ю", - У Харкові п'яні росіяни на Rolls-Royce "качали" права молодим патрульним (відео)

Затриманим водієм авто виявився бізнесмен Дмитро Тейтельбаум, який відмовився проходити тест на алкоголь і досить бурхливо реагував на всі дії поліції.

Скрін відео

У Харкові співробітники поліції затримали водія, яких перебував за кермом автомобіля Rolls-Royce з російськими номерами в стані алкогольного сп'яніння. Відео з місця події було опубліковано на YouTube 13 серпня, інформують Патріоти України.

Затриманим водієм виявився бізнесмен Дмитро Тейтельбаум, який відмовився проходити тест на алкоголь і досить бурхливо реагував на всі дії поліції.

У соцмережах поведінка водія викликала хвилю гніву, пише Апостроф.

Що буде, коли штучний інтелект досягне сингулярності та чи буде він здатен убити людей: Вчені дали прогноз

вівторок, 30 травень 2023, 0:28

Різноманітні штучні інтелекти (від чат-ботів до нейромереж і автопілотів у авто), які стрімко захоплюють світ, здаються для людства розвагою та чимось, що покращить наше життя у вже недалекому майбутньому. Але, ймовірно, коли ШІ досягне сингулярності, ...

Оце так! На руїнах стародавньої пекарні знайшли кілька мішків борошна - йому 3 000 років

вівторок, 30 травень 2023, 0:22

Археологи у Вірменії розкопали залишки 3000-річної пекарні. Спочатку вони думали, що білий порошок, розкиданий по всіх руїнах, є попелом, але подальший аналіз відкрив зовсім іншу картину, передають Патріоти України. Польсько-вірменська команда археолог...