
Командувач Об'єднаних сил Сергій Наєв нагородив шістьох українських бійців однієї з бригад у зоні ООС за влучність і високий професіоналізм під час знищення ворожих укріплень. Про це йдеться в повідомленні прес-центру ООС у Facebook, передають Патріоти України.
"Шестеро військовослужбовців лише нещодавно закінчили навчання та оволоділи новітньою зброєю, яку не так давно отримала бригада. Якраз у цей період противник активізував вогонь із великокаліберних кулеметів та гранатометів різних систем із вогневих точок, дошкуляючи українським захисникам. Маючи досвід теоретичного навчання та навчальних стрільб, із перших же пострілів бійці, відкривши вогонь у відповідь, влучили у цілі, знищивши вогневі споруди російсько-терористичних військ", - йдеться в повідомленні.
Командувач Об'єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв подякував військовослужбовцям за прекрасне виконання бойового завдання і нагородив шістьох героїв нагородами командувача Об'єднаних сил, додали в прес-службі.

Протягом тисячоліть люди, які мешкають в Андах на території Аргентини, п’ють воду, що є смертельно небезпечною для більшості інших. Там природний миш'як, що міститься у вулканічних породах, просочується у ґрунтові води, забруднюючи місцеве водопостачан...
Законодавство України чітко визначає, з якого віку підлітки можуть бути офіційно працевлаштовані, а також встановлює перелік обов’язкових умов для їхньої безпеки, передають Патріоти України з посиланням на Державну службу зайнятості. За загальним прав...