Такі "крила України": У Коломойського виправдовуються, чому досі пишуть Kiev, а не Kyiv

У компанії заявили, що не хочуть заплутувати іншомовних пасажирів.

Літак МАУ. Ілюстрація: Фейсбук.

Українська авіакомпанія МАУ заявила, що продовжуватиме використовувати назву міста англійською мовою як Kiev, а не Kyiv для того, щоб не плутати пасажирів. Про це повідомили в офіційному Twitter-акаунті компанії у відповідь на заклик вживати саме назва Kyiv, передають Патріоти України.

У компанії відзначили, що використовують Kiev, оскільки саме така офіційна транслітерація Міжнародної асоціації повітряного транспорту IATA.

"Оскільки офіційна транслітерація IATA – Kiev, ми використовуємо саме цей варіант, аби не плутати іншомовних пасажирів. Поки офіційна транслітерація IATA є Kiev, ми не використовуємо інших варіантів написання міста англійською.", - йдеться в повідомленні компанії.

Хіти тижня. Європа стане безлюдною: Виявлено масштабну загрозу

вівторок, 17 вересень 2019, 23:05

Глобальне потепління веде до танення сибірської вічної мерзлоти, що призводить до виділення великої кількості вуглекислого газу. Це може привести до того, що Європа стане безлюдною, пише ZDF з посиланням на геофізика Сергія Зимова, передають Патріоти У...

"С Днем Рождения, ЗЕ-Мама!": Чимало українів в шоці від запопадливого флешмобу (відео)

вівторок, 17 вересень 2019, 23:00

Для людини, яка вам подобається, варто і можна знайти теплі слова, але навіщо брати приклад із росіян та робити привітання у стилі "обожнювання" влади? "Слабонервным не смотреть. Нас потихоньку пытаются превратить в русню ...тот же й...баный почерк с и...