Такого ви ще не бачили: Україною мандрують синагоги на колесах (фотофакти)

Учасники проекту розповідають про релігійні атрибути євреїв.
"Міцво-мобіль". Фото: Таймер.

Різними містами України їздять "міцво-мобілі". Вони пропонують охочим дізнатися більше про юдаїзм і юдейські звичаї. Мобілі планують об'їхати 60 населених пунктів лише за місяць. Вони вже побували у Миколаєві та дісталися Одеси, передають Патріоти України.

Учасники проекту розповідають про релігійні атрибути євреїв. Зокрема про сувій Тора. Це закони життя, які надав Моїсей. У "міцва-мобілі" цю книгу читають тричі на тиждень - у суботу, понеділок та четвер.

"Дві чорні скриньки поруч з Торою - це тфілін. Всередині – пергамент, на якому уривки з Тори. Носимо з собою кожен день, крім суботи та свят. Вдягаємо на руку і на голову. Тим самим показуємо, що даємо свою голову на служіння і серце Всевишньому", - розповідає співорганізатор синагоги на колесах Менді Вольф.

Синагогу на колесах створили рік тому. Тоді "міцво-мобіль" проїхав південь України. "Шукаємо євреїв, ділимося з усіма нашими знаннями, світлом. Якщо зустрічаємо єврея - пропонуємо зробити заповідь, духовну допомогу, можемо матеріально допомогти. Якщо людина не єврей - пропонуємо 7 заповідей нора", - каже співзасновник синагоги Арьє Вольф.

Зупиняється автомобіль біля синагог та просто у людних місцях. В Одесі "міцво-мобіль" зупинився на площі біля пам'ятника Дюку.

Джерело: 5 канал

З архіву ПУ. "Народ, допоможіть": Задача для 3-го класу "зламала мозок" українським користувачам мережі (фото)

п’ятниця, 28 січень 2022, 23:30

У мережі опублікували задачу для третього класу, яка збила з пантелику користувачів мережі. Умови задачі опублікувала в Facebook Марина Тарамикіна. "Народ, допоможіть мені вирішити задачу для 3-го класу. Моє рішення і рішення вчительки різняться", - на...

Російського контингенту не вистачить для вторгнення в Україну, але ймовірна ескалація на Сході України

п’ятниця, 28 січень 2022, 22:25

100-тисячний контингент – це не сили для вторгнення. Цієї кількості Росії недостатньо для активної фази військового протистояння з Україною. Контингент вторгнення має втричі перевищувати чисельність, яка перебуває в стані активної оборони. Плюс немає розг