"Таких людей в світі немає, щоб бачили цей тотальний цинізм і йшли захищати цю державу", - смерть кожного бійця на Донбасі відома українська актриса сприймає як власну трагедію

Навіть в одній родині рідні сестри та брати можуть по-різному сприймати Україну, її біль та клопіт. Сім'я Сумських яскравий приклад цього.

Сестри Сумські

Відома українська актриса і телеведуча Наталія Сумська розповіла про своє ставлення до українських воїнів і ситуації на сході країни, повідомляють Патріоти України в інтерв'ю "Апостроф. Лайм". Жінка стверджує, що смерть кожного українського бійця вона сприймає як свою драму, як власну трагедію.

"Нам все це болить, всі ці чотири роки ми переживаємо. Кожну звістку про кожного загиблого я сприймаю як свою драму, як власну трагедію. Щоб не плакати, ми намагаємося триматися, ми намагаємося грати вистави, репетирувати, десь знаходити сили. Але кожен цей красень-юнак, у якого унікальна мова, кілька освіт, віддає своє життя, щоб ми зараз так ось могли про них ще й говорити, поки вони там сидять у своїх мокрих сирих окопах зі зброєю в поганій уніформі, яка горить. Як на це реагувати?

Я також мати, куди мені бігти і прикрити його своїм серцем? Я внутрішньо з ними, мені це дуже болить", - говорить каже пані Наталія.

Сумська підкреслила, що в Україні воюють інтелігентні люди. "Таких людей в світі немає, щоб бачили цей тотальний цинізм суспільства і при цьому йшли захищати цю державу, українців, знаючи, що не допомагають так, як треба, не оснащують їх так, як належить. Це - унікальні люди, інтелігенція. Під час кожного інтерв'ю, яке ми чуємо в новинах, я намагаюся вдивлятися в це обличчя, як говорить людина, яка зі зброєю. Це якась особлива нація. А мова у наших воїнів, це просто дивно!", - вважає Наталія Сумська.

Нагадаємо, що Наталя Сумська пояснила, що змінилося в акторській діяльності після розриву відносин з Росією. За її словами, Україна нічого не втратила від розриву відносин з Росією. Сумська прокоментувала заборону СБУ комедійного серіалу "Свати" в Україні. За її словами, російський актор Федір Добронравов, якому СБУ на три роки заборонила в'їзд в Україну, не мав морального права радіти окупації Криму.


"Я лежала на землі й молилася": Злата Огнєвіч пригадала, як просто за її спиною розстріляли російського диверсанта

вівторок, 6 червень 2023, 21:15

Співачка Злата Огнєвіч досі не може стерти з пам'яті деякі моторошні спогади про початок повномасштабної війни в Україні. Так, під час прогулянки Києвом виконавиця показала місце, яке досі змушує її відчувати хвилювання. У сторіз в Instagram зірка приг...

"Влада РФ хоче позбавити мене звань, а їх немає": Галкін вкотре довів росіян до істерики

вівторок, 6 червень 2023, 20:01

Російський гуморист Максим Галкін вкотре продемонстрував свою проукраїнську позицію, чим довів до істерики росіян, зазначають Патріоти України. Днями у артиста відбувся концерт у Туреччині, на який завітало чимало українців. Під час свого виступу Галкі...