"Тепер є на кого сперти, чого у нас дороги ху***і": У Києві чоловік посеред дня крав асфальт (відео)

Невідомого ніхто не зупинив, незважаючи на те, що він крав асфальт у досить людному місці.

Невідомий крав асфальт серед білого дня. Фото: скріншот з відео.

У Києві зафіксували на відео момент, як невідомий чоловік посеред білого дня крав асфальт. Крадій лопатою завантажував дорожнє покриття у своє авто просто посеред вулиці. Відповідне відео опублікували у Telegram-каналі "Х***ий Київ", передають Патріоти України.

Зазначимо, що чоловіка так ніхто не зупинив, незважаючи на те, що він крав асфальт у досить людному місці. "Цей народ непереможний. Чоловік серед білого дня тупо відвантажує лопаткою асфальт у свій фургон. Тепер хоч є на кого сперти, чого у нас такі дороги ху***і", – пише автор відео.

Хіти тижня. Пристрасті за Ківою: Задерикуватий нардеп отримав по пиці у ресторані на Хрещатику, а поліція ганялась за ветераном АТО, який дав "здачі" ОПЗЖеснику, запровадивши план "Перехоплення"

п’ятниця, 24 січень 2020, 5:00

Станом на 18:50 в Києві зняли план «Перехоплення». Але автомобілі продовжують розшукувати. У середу, 22 січня, в Печерському районі Києва невідомі побили народного депутата. Це сталося за адресою вулиця Хрещатик 15/4. Нападники втекли на автомобілях Vo...

"В мясорубку идиота": Українців шокувало відео "прогулянки" батька із дитиною

п’ятниця, 24 січень 2020, 0:27

Найстрашніше те, що малюки, які виросли в оточенні подібних дорослих, мають великі шанси самі перетворитися на вічних жертв або вічних садистів.