"Тепер є на кого сперти, чого у нас дороги ху***і": У Києві чоловік посеред дня крав асфальт (відео)

Невідомого ніхто не зупинив, незважаючи на те, що він крав асфальт у досить людному місці.

Невідомий крав асфальт серед білого дня. Фото: скріншот з відео.

У Києві зафіксували на відео момент, як невідомий чоловік посеред білого дня крав асфальт. Крадій лопатою завантажував дорожнє покриття у своє авто просто посеред вулиці. Відповідне відео опублікували у Telegram-каналі "Х***ий Київ", передають Патріоти України.

Зазначимо, що чоловіка так ніхто не зупинив, незважаючи на те, що він крав асфальт у досить людному місці. "Цей народ непереможний. Чоловік серед білого дня тупо відвантажує лопаткою асфальт у свій фургон. Тепер хоч є на кого сперти, чого у нас такі дороги ху***і", – пише автор відео.

У Росії екстрено госпіталізований відомий актор і музикант

субота, 24 серпень 2019, 15:15

Петра Мамонова багато хто знає за роллю у фільмі "Острів". "Усі найближчі концерти Петра Миколайовича скасовуються у зв'язку з його важким станом здоров'я. Він зараз з інфарктом в реанімації. Помоліться про здоров'я Петра", – йдеться в повідомленні. Ін...

"Хлопці, підмога йде. Зараз прямо звідти доправлять літаки": Генерал-майор Гордійчук згадав дуже різні паради до Дня незалежності (відео)

субота, 24 серпень 2019, 14:57

У серпні 2014 року Ігор Гордійчук перебував в тилу у ворога. Він очолював загін спецназу, який взяв висоту на Саур-Могилі на російсько-українському кордоні. До Дня незалежності 2019 Герой України та генерал-майор ЗСУ Ігор Гордійчук в ексклюзивній розмо...