"Тепер у малюнка з'явився сенс": У Мінську на графіті, присвяченому дружбі з Москвою, домалювали колючий дріт (фото)

Колючий дріт домалювали двоє невідомих.

Графіті у Мінську. Фото:http://news.tut.by/

У Мінську на графіті, присвяченому дружбі столиці Білорусі з Москвою, двоє невідомих домалювали колючий дріт. Про це в понеділок, 24 жовтня, передають Патріоти України з посиланням на місцеве видання Tut.by.

Колючий дріт домальований ними з балончика з фарбою. За словами очевидців, молоді хлопці підігнали до графіті підйомник. Один з них малював, інший - "чергував". Вони були в робочих комбінезонах, тому перехожі на них майже не звертали увагу.

На думку "редактора" графіті, "тепер у нього з'явився хоч якийсь сенс ... Це вулиця - тут твою роботу можуть знищити, зіпсувати, доробити. Особливо, якщо вона жахливої якості і з пропагандистським посилом".

Хіти тижня. В Індії дівчинку з хоботом замість носа визнали втіленням на землі бога благополуччя і мудрості Ганеші (фото, відео)

вівторок, 28 вересень 2021, 3:00

Шестирічна дівчинка Лакшмі народилася з деформацією. Замість носа у неї на обличчі знаходиться довгастий хобот. Фото. Дівчинку з Індії, яка народилася з хоботом замість носа, визнали втіленням божества на землі. Про це повідомляє британське видання Dai...

Хіти тижня. Дніпрян шокує новий "цар-балкон", який нагадує труну й може поховати не лише дивакуватих хазяїв (фотофакти)

вівторок, 28 вересень 2021, 1:00

У Дніпрі на правому березі з'явився "цар-балкон", який візуально нагадує труну. Важливо, що він може бути небезпечним для місцевих жителів, повідомляють Патріоти України з посиланням на Суспільне. Так, балкон знаходиться в Шевченківському районі міста ...