Ті, що їхали "звільняти Донбас": Названо число найманців РФ, утримуваних у в'язницях ОРДО

Росіяни, які сподівалися легко "перемогти фашистів" та повернутися додому із "трофеями", самі перетворилися на товар для місцевих терористів.

Росіяни навіть не підозрювали, що таке "МГБ "ДНР". Фото: соцмережі.

На окупованій частині Донецької області в тюрмах бойовиків сидять російські найманці в кількості від 150 до 300 осіб, передають Патріоти України.

За даними ЗМІ, ув'язнені приїжджали воювати за "Новоросію" на Донбас з 2014 року. Один з "офіцерів" "ДНР" "заявив, що офіційно за чотири роки було арештовано більше 480 росіян. При цьому прихильник "русского мира" Роман Манекін заявив, що восени минулого року у нього на руках був список 300 громадян РФ, які перебувають в місцевих СІЗО.
Манекін зазначив: "У списку були тільки позивні. І тому я не можу стверджувати, що загальна кількість в'язнів саме триста. Якщо говорити про пред'явлених звинуваченнях, то в найважчих випадках мова йшла про вбивства мирних громадян. Кримінальний кодекс "ДНР" в таких випадках передбачає смертну кару. Що стосується обвинувачених в "ДНР" по важким статтям, то, як правило, ніхто з них свою провину не визнає".
За його словами, росіянам в донецьких в'язницях і колоніях доводиться особливо важко, оскільки місцевим передають посилки, що допомагає вижити. Журналісти поспілкувалися з колишнім найманцем бойовиків, яким вдалося заплатити викуп і вийти з в'язниці "ДНР".
Він повідомив, що приїхав в "ДНР" в 2014 році воювати проти "фашистів", однак, розчарувався. У 2015, після захоплення Дебальцевого, він потрапив в полон через "незаконний обіг зброї і "віджим" майна. Чоловік вмовив рідних знайти потрібну суму - 800 тисяч рублів. Даний викуп в Ростові передали посереднику, нібито за послуги адвоката.

Дивовижне видовище: Hubble сфотографував «зоряний міст» між галактиками

середа, 30 листопад 2022, 9:05

Космічний телескоп Hubble сфотографував дві спіральні галактики, що з’єднані «зоряним мостом». Про це повідомляє Space. Галактики на передньому плані фотографії розміщені у триплеті Arp 248 – також відомому як «Трійнята Вайлда» або «Триплет Вайлда». ....

Котел в Бахмуті неможливий, чи покине рф ЗАЕС добровільно?

середа, 30 листопад 2022, 7:05

Д. Снєгирьов, ЗСУ, Бахмут, ЗАЕС, ситуація на фронті, знищення окупантів. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!