Тільки для дам: У США для жінок-водіїв відкрили незвичайну СТО (фото)

В автосервісі LAC (Ladies Auto Clinic) тюнингують не тільки авто, жінкам-водіям також можуть зробити манікюр, педикюр і стрижку.

На СТО автомеханіками працюють тільки жінки. Фото: Ladies Auto Clinic.

Жіноче царство, або СТО-салон для водіїв прекрасної статі відкрили у США в штаті Філадельфія. Механіками та інженерами там працюють виключно жінки. Окрім того, поки ремонтують автомобілі, панянки мають змогу теж "підремонтувати" себе. В автосервісі LAC (Ladies Auto Clinic) жінкам-водіям роблять манікюр, педикюр, стрижку тощо, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Створила спеціалізований автосервіс механік Патріс Бенкс у 2013 році. Тоді СТО називалось GAC (Girls Auto Clinic).

За словами власниці СТО, цей сервіс покликаний створити максимально зручні умови для жінок і має піклуватись про них. Тут панянки можуть отримати консультацію простою, зрозумілою мовою і насолодитись у салоні краси.

"Ми робимо все, щоб наші клієнтки відмінно виглядали, були добре поінформовані і їздили на справних автомобілях", - каже Патріс Бенкс.

Не менше 5200 гривень! 600 тис. українців чекає підвищення пенсії: Кому пощастить

четвер, 30 березень 2023, 9:59

Пенсії в Україні знову підвищать українцям. Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що підвищення виплат для пенсіонерів, які продовжують працювати, торкнеться близько 600 тисяч українців, передають Патріоти України. "У квітні буде проведений ав...

Троє людей померли від нового вірусу, який вбиває протягом 24 годин - названо симптоми

четвер, 30 березень 2023, 9:57

Місто в Бурунді, Західна Африка, закрили на карантин після спалаху невідомого вірусу, який викликає кровотечу з носа. Представники охорони здоров'я країни кажуть, що вони вже виключили Еболу та Марбург, передають Патріоти України. Загадковий вірус викл...