Тільки для дам: У США для жінок-водіїв відкрили незвичайну СТО (фото)

В автосервісі LAC (Ladies Auto Clinic) тюнингують не тільки авто, жінкам-водіям також можуть зробити манікюр, педикюр і стрижку.

На СТО автомеханіками працюють тільки жінки. Фото: Ladies Auto Clinic.

Жіноче царство, або СТО-салон для водіїв прекрасної статі відкрили у США в штаті Філадельфія. Механіками та інженерами там працюють виключно жінки. Окрім того, поки ремонтують автомобілі, панянки мають змогу теж "підремонтувати" себе. В автосервісі LAC (Ladies Auto Clinic) жінкам-водіям роблять манікюр, педикюр, стрижку тощо, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Створила спеціалізований автосервіс механік Патріс Бенкс у 2013 році. Тоді СТО називалось GAC (Girls Auto Clinic).

За словами власниці СТО, цей сервіс покликаний створити максимально зручні умови для жінок і має піклуватись про них. Тут панянки можуть отримати консультацію простою, зрозумілою мовою і насолодитись у салоні краси.

"Ми робимо все, щоб наші клієнтки відмінно виглядали, були добре поінформовані і їздили на справних автомобілях", - каже Патріс Бенкс.

Тваринки були під кайфом: Вівці увірвалися в теплицю і з'їли понад 270 кг канабісу

субота, 23 вересень 2023, 22:16

Стадо овець випадково забрело в теплицю, в якій вирощують лікувальну марихуану. Незвичайні ласощі дісталися тваринам поруч із містом Альмірос у Фессалії, Греція. Вівці забрели в теплицю, намагаючись врятуватися від наслідків шторму Даніель. Про це пише...

"Підносить бійцям боєприпаси": На Херсонщині разом із поліцейськими служить кіт Патрон

субота, 23 вересень 2023, 21:33

Про пухнастого "бійця" розповів майор поліції Одеси Юрій Душак, який певний час провів на Херсонщині у складі зведеного загону. Душак 27 років присвятив службі в правоохоронних органах - був оперативником, розшукуючи злочинців та безвісти зниклих грома...