Тіна Кароль вразила шанувальників патріотичним відео з Латвії

Українська співачка разом зі своїми прихильниками імпровізовано виконала Гімн України в аеропорту Риги.

Тіна Кароль. Фото: tsn.ua.Відома українська співачка Тіна Кароль в аеропорту Риги (Латвія) заспівала з шанувальниками Гімн України. Відео з’явилося на її сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

Тіна Кароль прилетіла до Латвії на свій сольний концерт. В аеропорту шанувальники влаштували співачці теплий прийом – зустрічали в українських костюмах із короваєм та сіллю.

Однак на цьому сюрпризи не закінчилися. Прямо в аеропорту Тіна Кароль разом із шанувальниками імпровізовано заспівала український гімн.

Військовий викупив домашніх тварин, над якими знущалася власниця, чим дуже обурив... зоозахисників

четвер, 21 вересень 2023, 22:54

Український військовий Артур Гаспарян, який воює на Донеччині, відреагував на повідомлення у Мережі про знущання над домашніми тваринами у місті Павлограді, що на Дніпропетровщині. Він приїхав до будинку, де мучили собаку та кішку, і викупив їх у власн...

Тепер усі будуть під ковпаком: Як деякі українці в Німеччині хитрують із виплатами

четвер, 21 вересень 2023, 21:43

Українських біженців, які отримують допомогу в Німеччині, запідозрили у шахрайстві з виплатами. Німецькі правоохоронці розслідують близько 150 таких справ. Спеціальні перевірки почали виявляти випадки шахрайства біженців із соціальними виплатами. У Нім...