Тіна Кароль вразила шанувальників патріотичним відео з Латвії

Українська співачка разом зі своїми прихильниками імпровізовано виконала Гімн України в аеропорту Риги.

Тіна Кароль. Фото: tsn.ua.Відома українська співачка Тіна Кароль в аеропорту Риги (Латвія) заспівала з шанувальниками Гімн України. Відео з’явилося на її сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

Тіна Кароль прилетіла до Латвії на свій сольний концерт. В аеропорту шанувальники влаштували співачці теплий прийом – зустрічали в українських костюмах із короваєм та сіллю.

Однак на цьому сюрпризи не закінчилися. Прямо в аеропорту Тіна Кароль разом із шанувальниками імпровізовано заспівала український гімн.

Допомагає уникнути інфарктів та інсультів: Чому варто починати ранок із апельсинового соку

вівторок, 21 березень 2023, 0:30

Апельсин - найпоширеніший цитрусовий фрукт у світі. Але переконливим є не лише смак. Завдяки багатому вітамінно-мінеральному складу апельсини також надзвичайно корисні для здоров'я, пише видання Eat Smarter, передають Патріоти України. Ці цитрусові мі...

Мобілізація в Україні: В яких випадках чоловіків з "білим квитком" призивають до армії

вівторок, 21 березень 2023, 0:28

Військовий стан та мобілізацію в Україні продовжили до 20 травня. У ЗСУ призивають навіть чоловіків з так званим "білим квитком" - обмежено придатних до служби. Йдеться про українців проблемами зі здоров'ям, передають Патріоти України. Українці масово...