"Это солдат срочной службы. Ремонтирует боевую технику, с утра до ночи. Помогите, чтобы его знала вся страна", - блогер

Ми уважно слідкуємо за подіями поблизу лінії розмежування, але в армії є багато таких, майже непомітних для суспільства, але дуже важливих людей - техників.

Солдат-технік строкової служби. Фото: соцмережі.

"Это солдат-техник, срочной службы. Его зовут Саша. Его зарплата 150 грн в месяц. Он ремонтирует боевую технику, с утра до ночи, не вылезая из под брони. И ему насрать на звания, должности,выслугу лет, пенсию и т.д", - написав у "Фейсбуці" у спільноті "Патріоти України - єднаймося" Андрій Кондратенко, передають Патріоти України.

Он делает то, что должен делать, потому что он солдат. Его таким Мама родила, его таким Папа воспитал. Неизвестный труженик тыла. Помогите сделать так, чтобы его знала вся страна.

Резонанс тижня. Відома по серіалах американська актриса потонула в озері під час відпочинку з сином

вівторок, 14 липень 2020, 0:35

33-річна Найя Рівера орендувала човен в середу вдень на озері Піру, на північний захід від Лос-Анджелеса. Американська актриса Найя Рівера пропала, в той час, як її чотирирічного сина знайшли в човні. Жінка зникла на озері поруч з Лос-Анджелесом, повід...

Наша "Зелена Україна" підносить на вила Росію

вівторок, 14 липень 2020, 0:15

Хабаровський бунт. ЗАТРІЩАЛА РАШКА З БОКУ НАШОГО, УКРАЇНСЬКОГО «ЗЕЛЕНОГО КЛИНУ». Те, про що ми з вами мріяли вже не один рік, нарешті, либонь, збувається. Росія, зборище шизофреників у Кремлі, маніяків, котрі ні місяця не можуть прожити без війни, без ...