Трагедія в Калинівці: Стало відомо, що саме вибухнуло

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що наразі відпрацьовуються різні версії причин події, але, ймовірно, йдеться про зовнішні чинники.

У Калинівці зафіксовані вибухи тільки на майданчику танкових боєприпасів. Про це заявив керівник управління зв'язків із громадськістю Генштабу ЗСУ Богдан Сенік в ефірі телеканалу "112 Україна", повідомляють Патріоти України.

Він зазначив, що ніяких хімічних речовин на складі не було.

Сенік також уточнив, що відповідальність за подію буде нести командир військової частини, але про винних можна буде говорити тільки після того, як у справі розберуться оперативні правоохоронні групи.

Як відомо, у вівторок ввечері сталася пожежа на складах боєприпасів, що розташовані у районі села Калинівка Вінницької області.

Внаслідок надзвичайної події змінено маршрути 14 поїздів. В'їзди до Вінницької області трасою м-21 Вінниця-Житомир-Могилів-Подільський перекрито.

Окрім того, Украероцентр закрив повітряний простір в радіусі 50 км від зони загоряння на складах боєприпасів в Калинівці.

У Генштабі заявили, що територія загоряння на складах боєприпасів в районі Калинівки становить близько 10% від загальної площі арсеналу.

За світло можна буде платити менше? Оссь що змінилось у 2025 році для споживачів в Україні

неділя, 23 лютий 2025, 8:42

Всупереч намаганням Міненерго переконати українців у тому, що установка двозонного лічильника допоможе зменшити плату за комуналку, не всі погоджуються з такою пропозицію, адже купувати лічильники доведеться зараз, а економія на платіжках може бути від...

Варто знати: Кому від 1 березня треба верифікувати декларації із сімейними лікарями

неділя, 23 лютий 2025, 8:22

Від 1 березня 2025 року в Україні почнуть перевіряти чинність декларацій із сімейними лікарями. Деякі українці мають верифікувати декларації, якщо інформація у медичній системі не збігається з державними реєстрами, передають Патріоти України.