Трагічна випадковість: У Москві жінку вбило колесо від КамАЗу, коли нещасна сідала у таксі (відео, 16+)

Молодик, який ішов неподалік за жертвою інциденту, встиг відскочити в бік.

Фото:скрін відео

Нещасний випадок стався в ніч на 1 листопада біля торгового центру "Рів'єра" на півдні Москви. Колесо від КАМАЗу відлетіло і покотилося по дорозі з величезною швидкістю. Відео інциденту з'явилося на каналі Mаsh, передають Патріоти України.

Через трагічну випадковість на шляху колеса опинилася 54-річна жінка, яка працювала касиром у місцевому магазині. Вона виявилася єдиною перепоною для смертельного колеса на порожньому тротуарі.

Йдучи до таксі нещасна відволіклася на секунду на телефон і не помітила загрозу. Удар був такої сили, що жінка померла на місці. Молодий чоловік, який ішов за нею,встиг відскочити в бік.

Затримання Косяка: як ця історія вплине на перемовини по Донбасу.

неділя, 24 жовтень 2021, 16:29

Відкритим залишається питання, чи розуміють українські силовики всі ці загрози і наслідки подібної операції Кремля. snyehyrov. На мою думку, наслідки будуть дуже негативними. Росія влаштувала цю провокацію на момент перебування в Україні місії одразу ...

Потягнула за собою човен: У Кам'янському рибалки з боєм витягли з водойми величезну щуку (фото, відео)

неділя, 24 жовтень 2021, 15:45

Поблизу Дніпра двоє рибалок влаштували справжній бій з гігантською щукою. Двоє мешканців Кам'янського посеред річки у Курилівці вполювали двох щук. Одна виявилася вагою у 8 кг, а інша вдвічі меншою. Відео своїх пригод рибалки виклали на каналі в Youtub...