
У Росії хлопці "прикинулися" автобусом і намагалися пройти міст, де немає пішохідної зони. Відео інциденту опублікував в мережі ресурс "Новинка", передають Патріоти України.
Дія відбувалася в російському місті Владивосток. Ролик записала дівчина-очевидець, яка проїжджала на автомобілі і помітила хлопців. Четверо парубків наділи конструкцію, яка схожа на жовтий автобус, і пішли по проїжджій частині мосту. Однак посеред "поїздки" їх наздогнав охоронець і їм довелося розвернутися і слідувати назад.
"У Владивостоку кілька хлопців прикинулися автобусом, щоб пройти по Золотому мосту, який закритий для руху пішоходів", - йдеться в повідомленні.
В Іспанії археологи виявили римське святилище, вирізьблене в стіні карʼєру наприкінці II століття нашої ери. Його присвятили Міневрі – богині мудрості, війни та ремесел, передають Патріоти України. Ширина споруди сягає 70 сантиметрів, а висота – пів ме...
У той час як українським пенсіонерам Кабмін обіцяє мінімальну пенсію в 3357 гривень у 2029 році, деякі пенсіонери можуть піти на відпочинок достроково. Щоправда за дотримання низки умов, передають Патріоти України. Як повідомили у Головному управлінні ...