"Третя сила" знову завдала удару по позиціях "ДНР": У окупантів масові втрати (відео)

Крім укріплень і бойової техніки, підрозділи НЗФ втратили 19 чоловік убитими і 28 пораненими.
Російські найманці втратили не тільки бліндажі, але й життя. Фото: скріншот з відео.

Українські військові у відповідь на провокаційні обстріли НЗФ завдали ударів, в результаті яких були знищені бліндаж, дві бойові машини піхоти і дві самохідні артилерійські установки 2С1 «Гвоздика» найманців ОРДО. Про це повідомляє офіцер ЗСУ Анатолій Штефан (позивний «Штірліц»), передають Патріоти України.

На своїй сторінці в соцмережі він опублікував відео артилерійських нальотів, зняті з дрона і зазначив, що крім укріплень і бойової техніки, підрозділи НЗФ ОРДЛО втратили 19 чоловік убитими і 28 пораненими. При цьому Штефан не повідомила, де саме «третя сила» завдала ці удари.

Отримано грізне попередження: Керченський міст може впасти будь-якої миті - експерт

середа, 24 червень 2026, 21:37

Кримський міст може впасти навіть і без втручання Сил оборони України. Його запросто можуть зруйнувати землетруси, які час від часу трапляються в цьому регіоні. Про це в коментарі РБК-Україна розповів сейсмолог Інституту геофізики ім. С.І. Субботіна НА...

Паливна паніка набирає оберти: У Москві розмели з магазинів та складів каністри для бензину

середа, 24 червень 2026, 21:09

В автомагазинах Москви закінчилися каністри для бензину, попри всі заклики не наливати паливо у додаткову тару. Ємності скуповують спекулянти і перепродують задорого, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ. . Зазначається, що за останні тиж...