"Це я тепер в Україну не потраплю?": 13-річний "бойовик ЛНР" прокоментував свої скандальні фото

Підліток підтвердив, що його батько воював за "ЛНР", але зараз він перебуває в Росії.

Максим Глусенко. Фото:myrotvorets.center

13-річний Максим Глусенко, який нібито воює на боці бойовиків на окупованому Донбасі, стверджує, що не брав участі в бойових діях. Про це хлопець сказав у коментарі Обозревателю, інформують Патріоти України.

"Це все брехня. Мені тут 8 років. А зараз 13. Не знаю, звідки ці фото з'явилися. Я до всіх цих рухів відношення не маю. Краще б мир був. Це я тепер в Україну не потраплю?" — здивувався хлопець.

За словами Глусенка, в Києві у нього живе рідня, з якою він підтримує зв'язок. А за "ЛНР" воював його батько Олександр Глусенко, який зараз вже перебуває в Росії.

Раніше сайт "Миротворець" повідомляв, що на окупованій території Донбасу на боці бойовиків воює 13-річний Максим Глусенко. Відомо, що його батько Олександр Глусенко служить бойовиком в 1-ій штурмовій групі т. зв. "Народно-визвольного батальйону "Зоря".

Хіти тижня. Журнал звільнив з роботи редакторку, яка "сплутала" похорон Героя України з вуличним фестивалем

субота, 7 грудень 2019, 4:00

Євгенія Пліхіна залишає посаду заступника головного редактора журналу Cosmopolitan. Головний редактор журналу Cosmopolitan Україна Олександра Буринська висловила офіційну позицію бренду про скандал з замредактором Євгенією Пліхіною. Про це повідомляють...

Маленька радість: Через два дні після пожежі в одеському коледжі знайшли живу кішку Соню (фото)

субота, 7 грудень 2019, 0:20

Інстинкт допоміг пухнастій тваринці знайти найбезпечніше місце в палаючій будівлі. "При пожежі в Одесі, на Пушкінській вижила триколірна кішка Соня, яка була "приписана" до Інституту біології Чорного моря НАНУ: вона сховалася в коридорі Інституту на п'...