Це міг бути замах: Племінниця Сергія Скрипаля у Росії потрапила в аварію, коли їхала на черговий телеефір

За словами Вікторії Скрипаль, від травм їх з чоловіком врятувало те, що вони були пристебнуті. Залишати машину подружжю довелося через передні пасажирські двері.

Вікторія Скрипаль. Фото:ИзвестияПлемінниця Сергія Скрипаля потрапила в аварію, коли з чоловіком їхала з Ярославля до Москви на черговий телеефір, присвячений розслідуванню отруєння її родича в Солсбері. Про те, що трапилося Вікторія Скрипаль розповіла в інтерв'ю, зазначають Патріоти України.

"Ми їхали з дозволеною швидкістю в крайній лівій смузі, машин навколо, на щастя, не було, тільки перед нами їхала самотня фура. Несподівано ми почули скрегіт і машина почала втрачати управління, провалившись в районі переднього лівого колеса. Чоловік швидко зреагував і тим самим врятував нас - він викрутив кермо вправо, і ми на повному ходу вписалися у відбійник, - сказала Вікторія.

Аварія сталася ще в середу, 26 вересня. За словами Вікторії Скрипаль, від травм їх з чоловіком врятувало те, що вони були пристебнуті. Залишати машину подружжю довелося через передні пасажирські двері.

Скрипаль зазначила, що колеса і підвіску чоловік перевіряв в сервісі тиждень тому. "Я не виключаю, що це міг бути замах. Балансування, колеса і підвіску чоловік перевіряв в сервісі тиждень тому, коли я останній раз їздила на телеефір до Москви. Після цього машина весь цей час стояла, там, де стоїть завжди, у дворі нашого будинку. Камер навколо немає, могли і навмисно скрутити що-небудь," - припустила Вікторія.

У коментарі вона додала, що авто евакуювали, воно буде в ремонті півтора місяця.

"У площині громадської думки - це просто бімба. Бо хороші руські миттєво покидали всі свої пасочки і почали скиглити й верещати": Журналістка - про ідею позбавити росіян віз

четвер, 11 серпень 2022, 12:29

Українська мистецтвознавиця, журналістка Зоя Звиняцківська відреагувала на ідею позбавити росіян віз, яку висловили президент Володимир Зеленський і високопоставлені українські чиновники, передають Патріоти України. Нагадаємо, раніше Зеленський заклика...

Брав участь у Антимайдані: Доцента, який здавав позиції ЗСУ, звільнять із харківського вишу

четвер, 11 серпень 2022, 11:59

Готується наказ про звільнення доцента кафедри фізики металів та напівпровідників НТУ "ХПІ" Максима Решетняка. Про це повідомили у пресслужбі НТУ "ХПІ", передають Патріоти України. Тільки-но ректор підпише документ, його буде опубліковано на офіційному...