Це наклеп греко-католиків: У РПЦ "пояснили" зникнення ікон із Києво-Печерської лаври

8 ікон XIX ст, дерев'яну чашу і хрест не знайшли під час перевірки цінностей у лаврі.
Митрополит Павло. Фото: скріншот з відео.

Намісник Києво-Печерської лаври митрополит Павло заявив, що не бачив ікон, про зникнення яких говорили у Мінкульті, а подібні заяви роблять, щоб зганьбити церкву і примусити їх перейти до ПЦУ, передають Патріоти України.

"Я не бачив цих ікон, були прості літографії. Є лише одне питання - забрати у нас Лавру. Держава не має диктувати, куди мені йти", - сказав митрополит Павло на брифінгу.

Намісник додав, що ніхто не підмінював і мощі. На його думку, подібні чутки розпускають греко-католики. Архімандрит Полікарп, який також брав участь у брифінгу, додав, що всі зниклі ікони на місці, але коли вони були відреставровані, то їхні реєстраційні номери не збереглися.

На думку представників РПЦ, у міністерстві самі не знають, що шукають, оскільки у 90-х "усе писалося абияк і точних записів немає".

Хіти тижня. Ібупрофен, ортофен, аспірин: Лікарка розповіла про небезпеку популярних препаратів

середа, 19 лютий 2020, 2:00

Кожен з нас частіше або рідше вживає різні знеболювальні препарати: хтось від головного болю, хтось від болю в суглобах тощо. Однак, як з'ясувалося, застосування різних нестероїдних протизапальних засобів пов'язане з підвищенням ризику інфаркту та інсу...

Хіти тижня. Зробив зауваження автохаму: У Києві побили ветерана АТО

середа, 19 лютий 2020, 1:00

Інцидент стався на столичних Березняках.