
Намісник Києво-Печерської лаври митрополит Павло заявив, що не бачив ікон, про зникнення яких говорили у Мінкульті, а подібні заяви роблять, щоб зганьбити церкву і примусити їх перейти до ПЦУ, передають Патріоти України.
"Я не бачив цих ікон, були прості літографії. Є лише одне питання - забрати у нас Лавру. Держава не має диктувати, куди мені йти", - сказав митрополит Павло на брифінгу.
Намісник додав, що ніхто не підмінював і мощі. На його думку, подібні чутки розпускають греко-католики. Архімандрит Полікарп, який також брав участь у брифінгу, додав, що всі зниклі ікони на місці, але коли вони були відреставровані, то їхні реєстраційні номери не збереглися.
На думку представників РПЦ, у міністерстві самі не знають, що шукають, оскільки у 90-х "усе писалося абияк і точних записів немає".
На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...
Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...