
Російські окупанти з танків обстріляли позиції українських військових на шахті "Бутівка", що на околицях окупованого Донецька. Про це повідомляє 5 канал, передають Патріоти України.
Місцеві військові розповідають, що інтенсивність обстрілів останніми днями була не дуже великою. Ворожі війська час від часу застосовували міномети. "Ввечері, коли вже погана видимість, стріляють з міномета. А так ніби нічого, інколи ДРГ їхні ходять", – розповідає боєць.
Але сьогодні, 20 березня, день видався гарячим. Військовослужбовці сил АТО впевнені, що по них працюють регулярні війська, адже "робота" ворожих танкістів є досить професійною.
"Це стріляли хороші, тямущі танкісти, явно не "шахтарі". Вибачте, але аби навчити путнього танкіста - потрібен час. Щоб він з полігону не вилазив. А тут приїжджають, розстрілюють дуже навіть красиво", – пояснює український військовий.
Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...