
Російські окупанти з танків обстріляли позиції українських військових на шахті "Бутівка", що на околицях окупованого Донецька. Про це повідомляє 5 канал, передають Патріоти України.
Місцеві військові розповідають, що інтенсивність обстрілів останніми днями була не дуже великою. Ворожі війська час від часу застосовували міномети. "Ввечері, коли вже погана видимість, стріляють з міномета. А так ніби нічого, інколи ДРГ їхні ходять", – розповідає боєць.
Але сьогодні, 20 березня, день видався гарячим. Військовослужбовці сил АТО впевнені, що по них працюють регулярні війська, адже "робота" ворожих танкістів є досить професійною.
"Це стріляли хороші, тямущі танкісти, явно не "шахтарі". Вибачте, але аби навчити путнього танкіста - потрібен час. Щоб він з полігону не вилазив. А тут приїжджають, розстрілюють дуже навіть красиво", – пояснює український військовий.
Проблеми з паливом у РФ набирають обертів. Омська, Саратовська, Іркутська та Новосибірська області оголосили про ліміти на відпуск бензину й дизеля, пояснюючи це зростанням попиту та необхідністю контролювати ситуацію на ринку, передають Патріоти Украї...
Вдень 23 червня Одеса зазнала атаки безпілотників, і жертвою нальоту стала мешканка міста, яка просто прийшла відпочити на пляж. Трагічні наслідки підтвердив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер. За його словами, 26-річна жінка ...