"Цінуєш кожну хвилину, кожне слово. Раніше було незручно сказати, що я її люблю": У мережі розповіли історію матері дівчини-парамедика з "Госпітальєрів" (фото)

​Жінка поділилася своїми переживаннями за життя власної дитини, яка стала ветераном війни.

Аліна з мамою. Фото:Facebook

Ольга Вяткіна - мати парамедика Аліни, яка служила в "Госпітальєрах", розповіла історію про свою дочку. За її словами, вона спочатку не знала, чим займається донька. Та їй говорила, що возить гуманітарну допомогу у військову частину на Донбасі. Про це повідомляється на сторінці "Повернись живим" в Facebook, зазначають Патріоти України.

До останнього Аліна не говорила матері, де вона знаходиться. "Одного разу вона мені зателефонувала, каже: "Ма, ти вдома?". "Ні". Через деякий час передзвонює, знову запитує, чи вдома. "Ні, ще не вдома".

"Чому так пізно? Я через півгодини буду вдома!" Я почала бігти додому, і біля під'їзду зупинилася, щоб зустріти її на вулиці. І ось завертає з-за рогу бусик, їх" швидка ". Розвівається червоно-чорний прапор ... бусик зупиняється. Виходять люди, одягнені в камуфляж. Виходить моя дочка, точно так же одягнена в камуфляж ... сказати, що я була збентежена - нічого не сказати. Емоцій було дуже багато різних - і радість від того, що я її бачу, і розуміння, що це дійсно те, в чому я боялася зізнатися, про що здогадувалася. Коли вона сказала, де була, мені стало моторошно. Тому що я почала усвідомлювати, де саме, в якому пеклі була моя дитина", - розповіла Ольга Вяткіна.

Мама парамедика чекала дзвінків від дочки із завмиранням серця, хвилювання не давало спокійно спати. "Я ніколи не могла уявити, що можу бути мамою ветерана. Це нонсенс! Не могла думати, що така небезпека в житті моєї дитини може статися, що може статися війна ... Ми звикли, що батьки першими йдуть з життя, а тут почали йти з життя діти, і це страшно, і не можна з цим змиритися, не можна цього прийняти! А життя показує, що це відбувається ... і це впливає, звичайно, на життя, на відносини. на другий план відійшло багато речей.

Цінуєш кожну хвилину, кожне слово. Якщо раніше мені, можливо, було незручно сказати, що я її люблю, то зараз це стало надважливо - в будь-який момент говорити про те, що людина тобі дорога, важлива, ти її любиш, приймаєш, ти нею пишаєшся", - зізнається жінка.

Дослідники виявили несподівані зміни в головному мозку полярників

п’ятниця, 6 грудень 2019, 0:18

В середньому площа гіпокампу у мозку екіпажу за час експедиції скоротилася на 7 відсотків у порівнянні зі здоровими людьми, підібраними за віком та статтю. Дев’ять чоловік з німецької станції Neumayer III, які залишилися на зимівлю, втратили деякий обс...

Гривня ослабне: Астролог розповіла, коли почнеться економічна криза

четвер, 5 грудень 2019, 23:14

Нова економічна криза настане в період з 15 травня до 13 вересня. У 2020 році матимемо чергову економічну кризу. Про це розповіла астролог Олена Максимова, передають Патріоти України. "Нова економічна криза настане в період з 15 травня до 13 вересня, -...