Цього немає у підручниках: Під Києвом відбувся військово-історичний фестиваль (фото)

Організаторами фестивалю в Пирогово є об'єднання клубів військово-історичної реконструкції.

Фестиваль у Пирогово. Фото:https://www.unian.ua/

7 травня в київському Пирогово відбувся військово-історичний фестиваль, під час якого відтворили події та побут періоду Другої світової війни. Про це пише УНІАН, передають Патріоти України.

Як розповіли організатори, місія фестивалю - показати ті сторони Другої світової війни, які не показують підручники історії.

Формат фестивалю - "живий музей", тобто відтворення побуту військово-польових таборів представників різних армій часів Другої світової війни, розміщення військово-польового госпіталю, військовий автопарк, три реконструкції бою, ретро матч з регбі.

Організаторами фестивалю є об'єднання клубів військово-історичної реконструкції. Він проходить за підтримки історичного і географічного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, історичного факультету Одеського національного університету.

Вражаюча винахідливість: В Австрії придумали, як відвадити неонацистів від будинку, де народився Гітлер

вівторок, 3 жовтень 2023, 20:54

Австрія розпочала роботу з перетворення будинку з жовтої цегли, де народився Адольф Гітлер, в поліцейську дільницю. Таким чином влада хоче не допустити, щоб будівля стала місцем паломництва неонацистів. Після десятиліть суперечок щодо прав власності та...

Навіть вторгнення пережив без пошкоджень: Під Києвом знайшли ВАЗ без пробігу, який простояв у гаражі 50 років (фото)

вівторок, 3 жовтень 2023, 20:43

В Ірпені на Київщині виявили ВАЗ-2102 фактично без пробігу, який простояв у гаражі 50 років. Про унікальну знахідку повідомив блогер з ніком Roma Urraco, передають Патріоти України. "Найкраща знахідка за весь час: в наші руки потрапила абсолютно нова "...