Цвинтар: В окупованому Донецьку під поховання бойовиків захоплюють вже околиці

Що, крім несчисленних цвинтарів, несе світу Кремль?

Один з цвинтарів в Донецьку. Фото: apostrophe.com.uaСвіжі фотографії цвинтаря №11 в Кіровському районі окупованого Донецька, де поховані бойовики так званої "ДНР", з'явилися на сайті Нескучные новости, пишуть Патріоти України.

Багато могили прикрашені не тільки штучними квітами, а й георгіївськими стрічками, а також стрічками в кольорах прапора незаконній організації "ДНР". Часто на фото - чоловіки у військовій формі і зі зброєю в руках. Деякі могили вже існують два роки, а деякі - один. Також на деяких надгробках видно позивні, якими користувалися бойовики "ДНР".

На пам'ятних рядках на надгробках найчастіше міститься слово "герой". Бойовиків, чиї тіла були передані батькам, ховають на місцевих кладовищах. Тих, кого не вдалося впізнати, або чиєї смерті не можна надати розголосу, ховають на околицях міста, розчищаючи під кладовища нові території.

До Дня Києва: Павло Зібров з військовим оркестром представив оновлену версію "Хрещатика" (відео)

неділя, 26 травень 2024, 16:15

До Дня Києва естрадний співак Павло Зібров презентував оновлену версію своєї пісні "Хрещатик" у виконанні з військовим оркестром. Музичне відео опубліковане на You-Tube-каналі Зіброва, передають Патріоти України. Український артист зробив кліп разом із...

"Вони пішли війною на нас, не ми на них": Військовий обурився забороною бити по території РФ (відео)

неділя, 26 травень 2024, 15:41

В мережі поширюється відео, на якому український військовий Іван, з позивним "Майстер", обурився забороною бити по території РФ. Відео опублікувало DW, передають Патріоти України. . "Те, що партнери не хочуть, щоб ми стріляли на територію агресора, на...