Тука запевняє, що Ахмєтову та Бойку вже нічого не допоможе (відео)

Заступник міністра допускає, що нинішня влада може піти на укладення пакту з лідерами "старих" еліт заради відносного врегулювання ситуації на Донбасі.

Георгій Тука. Фото:http://24tv.ua/

Ідея призначення Бойка і Ахмєтова губернаторами Луганської та Донецької областей - утопічна. Обидва - не миротворчі фігури і не мають на Донбасі достатньої підтримки. Навіть якщо нинішня влада піде на поступки колишнім регіоналам, почне домовлятися, ці призначення значних змін на Донбасі не матимуть. Про це розповів колишній голова Луганської ВЦА, а нині заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука в інтерв'ю Лівому Берегу, зазначають Патріоти України.

У момент появи даної інформації про Бойка і Ахмєтова Георгій Тука, як він сам зізнався в інтерв'ю, якраз був в Адміністрації Президента.

"Я бачив, яке здивування ця новина викликала серед співробітників АП. Бойко накрався вже на все життя, навіщо і який сенс йому ставати губернатором. Він не миротворча фігура, яку можна розглядати. На окупованій території Бойка не приймуть. Навіть якщо цьому почне сприяти Москва, то ситуація навряд чи вирішиться позитивно", - заявив екс-губернатор Луганщини.

Не дивлячись на це, Тука розуміє, що в окупованому регіоні може статися все, що завгодно, в "ДНР / ЛНР" десятки тисяч озброєних людей, багато з яких взагалі нікому не підкоряються.

Тука допускає, що нинішня влада може піти на укладення пакту з лідерами "старих" еліт заради відносного врегулювання ситуації на Донбасі.

"Але чи правильно це? Тут напрошується зустрічне запитання: чому ніхто з них до цих пір не був засуджений? Ахмєтов, Єфремов, Бойко, Хомутиннік, вся ця братва?", - зауважив Тука.

Він також піддав критиці чинного голову Луганської ОВЦА Юрія Гарбуза за його, як вважає Тука, недоречні висловлювання про мир.

Вчені назвали симптом, який попереджає про майбутні проблеми з серцем

неділя, 18 серпень 2019, 6:55

Швидка втомлюваність не тільки сигналізує про наближення старості, а і є ранньою ознакою серйозних проблем з серцево-судинною системою в майбутньому. Вчені зі Школи громадської охорони здоров'я Джона Хопкінса в Балтиморі провели аналіз дослідження, у я...

Сторінками історії: "Никаких гимназий на "собачьем языке", або Як былы генерали освыту реформували", - ЗМІ

неділя, 18 серпень 2019, 6:40

16 серпня 1919 року генерал-лейтенант Май-Маєвський взявся керувати народною освітою. Про події сторічної давнини пише Деловая столица, передають Патріоти України. "Освітою він зайнявся не з доброї волі - за збігом обставин. Як "главноначальствующий" ч...