У день Росії в харківському виші знизили бали студентам, які прийшли на іспит у вишиванках

У ХНУ імені Каразіна повідомили, що створена комісія для розгляду обставин. За результатами роботи комісії будуть оприлюднені висновки.

Ілюстрація:Всвіті У Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна викладач знизила бал за екзаменаційну роботу студентам, які прийшли у вишиванках. Саме традиційне українське вбрання нібито стало причиною низької оцінки за іспит. Про це написала мама однієї зі студенток Світлана Яковенко на сторінці "Україномовна Україна" в Facebook, передають Патріоти України.

"Місяць мовчали. Нерви здали. Напишу. У Харкові в університеті ім. В. Каразіна студентам, які прийшли на іспит у вишиванках, знизили бали. Для викладача це був святий день - День Росії. Її обуренню не було меж. Тепер дівчатка не будуть отримувати стипендію", - розповіла Світлана.

Вона додала, що інцидент стався 12 червня, в цей день відзначається день Росії. "Спеціальність "Культурологія". 12 червня. Савицька. Завідувач кафедри знає. Куратор йому повідомила", - зазначила Світлана.

У ХНУ імені Каразіна вже відреагували на інформацію в мережі і повідомили, що створена комісія для розгляду обставин. За результатами роботи комісії будуть оприлюднені висновки.

"У Facebook поширюється пост Світлани Яковенко, мами студентки Каразінського університету, яка незадоволена оцінкою іспиту її дочки і втратою нею стипендії. Мати студентки бачить в ситуації політичний підтекст. Офіційних звернень до університету не надходило. Апеляція не подавалася", - наголошується в повідомленні ВНЗ.

Вчасно замінила безцінну книгу: Працівниця музею в Ізюмі врятувала від окупантів 300-річне Євангеліє

вівторок, 29 листопад 2022, 12:53

Діна Листопад, працівниця Ізюмського краєзнавчого музею, розповіла Суспільному, як разом із колегами переховувала Євангеліє від окупантів перед тим як місто захопили російські війська, передають Патріоти України. Це найцінніший експонат музею — друкова...

Українцям щомісяця даватимуть по 900 гривень для оплати комуналки: Кому надано таку допомогу

вівторок, 29 листопад 2022, 11:30

Незважаючи на субсидії, які держава дає малозабезпеченим сім'ям на оплату комунальних послуг, все ж таки для багатьох українців оплата комуналки стала непосильним тягарем, передають Патріоти України. Ціни на все зростають, доходи скорочуються, а щоміся...