У день Росії в харківському виші знизили бали студентам, які прийшли на іспит у вишиванках

У ХНУ імені Каразіна повідомили, що створена комісія для розгляду обставин. За результатами роботи комісії будуть оприлюднені висновки.

Ілюстрація:Всвіті У Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна викладач знизила бал за екзаменаційну роботу студентам, які прийшли у вишиванках. Саме традиційне українське вбрання нібито стало причиною низької оцінки за іспит. Про це написала мама однієї зі студенток Світлана Яковенко на сторінці "Україномовна Україна" в Facebook, передають Патріоти України.

"Місяць мовчали. Нерви здали. Напишу. У Харкові в університеті ім. В. Каразіна студентам, які прийшли на іспит у вишиванках, знизили бали. Для викладача це був святий день - День Росії. Її обуренню не було меж. Тепер дівчатка не будуть отримувати стипендію", - розповіла Світлана.

Вона додала, що інцидент стався 12 червня, в цей день відзначається день Росії. "Спеціальність "Культурологія". 12 червня. Савицька. Завідувач кафедри знає. Куратор йому повідомила", - зазначила Світлана.

У ХНУ імені Каразіна вже відреагували на інформацію в мережі і повідомили, що створена комісія для розгляду обставин. За результатами роботи комісії будуть оприлюднені висновки.

"У Facebook поширюється пост Світлани Яковенко, мами студентки Каразінського університету, яка незадоволена оцінкою іспиту її дочки і втратою нею стипендії. Мати студентки бачить в ситуації політичний підтекст. Офіційних звернень до університету не надходило. Апеляція не подавалася", - наголошується в повідомленні ВНЗ.

Бережіться! В Україні з'явилася нова схема обману покупців автомобілів

вівторок, 28 березень 2023, 14:28

В Україні під час війни з російськими окупантами активізувалися шахраї. Вони постійно вигадують нові афери, щоб "розвести" довірливих українців. Сьогодні ми розповімо про те, як іноді в нашій країні дурять покупців автомобілів, передають Патріоти Украї...

Герой мему "чоткий паца" захищає Україну на Донбасі

вівторок, 28 березень 2023, 13:41

Герой мему «чоткий паца» Іван Мартинов з Рівного захищає Україну на Донбасі, офіційно він у лавах ЗСУ з 2016 року, передають Патріоти України. Раніше Іван брав участь у Революції Гідності, а перший бойовий досвід здобув під Соледаром. В день повномасшт...