У день Росії в харківському виші знизили бали студентам, які прийшли на іспит у вишиванках

У ХНУ імені Каразіна повідомили, що створена комісія для розгляду обставин. За результатами роботи комісії будуть оприлюднені висновки.

Ілюстрація:Всвіті У Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна викладач знизила бал за екзаменаційну роботу студентам, які прийшли у вишиванках. Саме традиційне українське вбрання нібито стало причиною низької оцінки за іспит. Про це написала мама однієї зі студенток Світлана Яковенко на сторінці "Україномовна Україна" в Facebook, передають Патріоти України.

"Місяць мовчали. Нерви здали. Напишу. У Харкові в університеті ім. В. Каразіна студентам, які прийшли на іспит у вишиванках, знизили бали. Для викладача це був святий день - День Росії. Її обуренню не було меж. Тепер дівчатка не будуть отримувати стипендію", - розповіла Світлана.

Вона додала, що інцидент стався 12 червня, в цей день відзначається день Росії. "Спеціальність "Культурологія". 12 червня. Савицька. Завідувач кафедри знає. Куратор йому повідомила", - зазначила Світлана.

У ХНУ імені Каразіна вже відреагували на інформацію в мережі і повідомили, що створена комісія для розгляду обставин. За результатами роботи комісії будуть оприлюднені висновки.

"У Facebook поширюється пост Світлани Яковенко, мами студентки Каразінського університету, яка незадоволена оцінкою іспиту її дочки і втратою нею стипендії. Мати студентки бачить в ситуації політичний підтекст. Офіційних звернень до університету не надходило. Апеляція не подавалася", - наголошується в повідомленні ВНЗ.

Видавала себе за доньку дипломата та дружину росіянина: Китайська домогосподарка 10 років публікувала у Вікіпедії вигадану історію Росії

четвер, 30 червень 2022, 21:40

У російських пропагандистів є серйозна конкурентка. Жительці Китаю здалися неповними наявні матеріали про історію Росії, тому вона вирішила їх підкорегувати. Однак занадто сильно захопилась і... написала 200 статтей, інформують Патріоти України. Авторк...

"Він першокласна людина": Екс-глава "Формули-1" висловив готовність померти за Путіна і розкритикував Зеленського

четвер, 30 червень 2022, 13:59

Колишній керівник Формули-1 Берні Екклстоун виправдав злочини президента РФ Володимира Путіна і розкритикував президента України Володимира Зеленського, передають Патріоти України. Британський бізнесмен звинуватив Зеленського в тому, що не було нічого ...