У Дніпрі знайшли трупи сотень червонокнижних кажанів (фото)

Серед викинутих кажанів вдалося знайти лише одного живого.
Нещасних кажанів знищили у Дніпрі. Фото: pixabay.com.

Кілька сотень кажанів, занесених до Червоної книги, були викинуті з багатоповерхівки в Дніпрі. Про це повідомляє волонтер Людмила Шпітун в Facebook, передають Патріоти України.

"Ул. Коробова, 8. Убито несколько сотен летучих мышек, этот вид занесен в красную книгу! Мышки находились в анабиозе, по простому – "спали". Кто и зачем разворошил их укрытие и безжалостно пошвырял с 16-го го этажа?!" – йдеться в повідомленні.

"Мы связались с центром "спасения рукокрылых". Завтра выжившая мышка будет отправлена им в Харьков, а трупики так же собраны и будут отправлены на экспертизу!" – написала волонтер.

Над Києво-Печерською Лаврою помітили нашестя ворон: Цаплієнко поділився моторошним відео

п’ятниця, 27 січень 2023, 22:28

У Мережі з'явилося відео, на якому зафіксоване незвичне явище у Києві. Сотні ворон "атакують" Києво-Печерську Лавру. Відео у соціальних мережах опублікував журналіст Андрій Цаплієнко, передають Патріоти України. "Нашестя ворон над Печерською Лаврою. Ро...

Стосується усіх: У стінах Києво-Могилянської академії заборонили спілкуватися російською

п’ятниця, 27 січень 2023, 22:00

У стінах Києво-Могилянській академії заборонили спілкуватися російською мовою, повідомляють Патріоти України. Як розповів член Наглядової ради "Могилянки" Геннадій Зубко, викладання російською не ведеться у виші вже дуже давно. Наразі заборона стосуєть...