У Дніпрі знайшли трупи сотень червонокнижних кажанів (фото)

Серед викинутих кажанів вдалося знайти лише одного живого.
Нещасних кажанів знищили у Дніпрі. Фото: pixabay.com.

Кілька сотень кажанів, занесених до Червоної книги, були викинуті з багатоповерхівки в Дніпрі. Про це повідомляє волонтер Людмила Шпітун в Facebook, передають Патріоти України.

"Ул. Коробова, 8. Убито несколько сотен летучих мышек, этот вид занесен в красную книгу! Мышки находились в анабиозе, по простому – "спали". Кто и зачем разворошил их укрытие и безжалостно пошвырял с 16-го го этажа?!" – йдеться в повідомленні.

"Мы связались с центром "спасения рукокрылых". Завтра выжившая мышка будет отправлена им в Харьков, а трупики так же собраны и будут отправлены на экспертизу!" – написала волонтер.

Клієнти Monobank почали втрачати крупні суми та накопичувати борги через одну непомітну операцію

четвер, 8 червень 2023, 18:37

У Monobank є функція, через яку клієнти можуть опинитися в боргах, і самі того не помітити. Про свій особистий досвід розповів один із користувачів українського банку.Стало відомо, що Monobank може без дозволу клієнта і за фактом без його повідомлення ...

ЗАЕС може вийти з-під контролю: Жителів Енергодара закликають залишити місто

четвер, 8 червень 2023, 18:30

Жителів окупованого російськими військами Енергодара закликають залишити місто. Перший заступник мера міста Іван Самойдюк в коментарі "Радіо.Свобода" попередив, що над захопленою Запорізькою атомною електростанцією може бути втрачений контроль, передаю...