6 листопада у центрі Львова відбулася чергова реконструкція подій 100-річної давнини, зазначають Патріоти України. 1918-го наприкінці Першої світової війни велися польсько-австрійські перемовини, результатом яких стала згода Австро-Угорщини на утворення польської держави, до якої мала би увійти вся Галичина. Цей сценарій повністю ігнорував українське питання, тому українці виступили проти.
У Львові утворилася формальна бойова лінія — поляки зайняли західну частину міста з головним залізничним вокзалом, українці утримували середню і східну частини з Високим Замком і вокзалом Львів — Підзамче.
Співвідношення українських і польських військових сил у Львові було не на користь українців — до міста постійно прибували польські війська. Ухвалюючи рішення зайняти Львів, УНРада вважала, що українські військовики зможуть втримати місто до підходу допомоги з краю і з Української Держави. Однак допомога надходила не так швидко і не в таких обсягах, як на те потребували.
Бої у Львові тривали зі змінним успіхом до 21 листопада 1918 р., доки поляки не досягли чисельної переваги завдяки допомозі, що надійшла їм через Перемишль залізницею.
Народна артистка РФ, зірка фільму "Москва сльозам не вірить" Раїса Рязанова образила президента України Володимира Зеленського, який залишився у "військовій" країні. Путіністка в програмі "Життя і доля" заявила, що Зеленським керують "нелюди і козли". ...
Українська модель Юлія Ратнер поділилася трагічною новиною - в її будинок в Запоріжжі влучила ворожа ракета. 22 березня Росія випустила по Україні ракети, в тому числі й на рідне місто моделі, передають Патріоти України. На щастя, в цей момент Ратнер н...