6 листопада у центрі Львова відбулася чергова реконструкція подій 100-річної давнини, зазначають Патріоти України. 1918-го наприкінці Першої світової війни велися польсько-австрійські перемовини, результатом яких стала згода Австро-Угорщини на утворення польської держави, до якої мала би увійти вся Галичина. Цей сценарій повністю ігнорував українське питання, тому українці виступили проти.
У Львові утворилася формальна бойова лінія — поляки зайняли західну частину міста з головним залізничним вокзалом, українці утримували середню і східну частини з Високим Замком і вокзалом Львів — Підзамче.
Співвідношення українських і польських військових сил у Львові було не на користь українців — до міста постійно прибували польські війська. Ухвалюючи рішення зайняти Львів, УНРада вважала, що українські військовики зможуть втримати місто до підходу допомоги з краю і з Української Держави. Однак допомога надходила не так швидко і не в таких обсягах, як на те потребували.
Бої у Львові тривали зі змінним успіхом до 21 листопада 1918 р., доки поляки не досягли чисельної переваги завдяки допомозі, що надійшла їм через Перемишль залізницею.
У Харківській області 10-річний хлопець зґвалтував свою 7-річну сусідку, намагаючись повторити кадри з порнографічних відео. Його матір можуть позбавити батьківських прав. Про це проінформував начальник Слідчого управління ГУНП в Харківській області Се...
Гадюка Нікольського занесена до Червоної книги України. Одну з таких змій помітили на приватному подвір’ї у Бабинцях – лише за 500 метрів від лісу та близько 10 метрів від поля, повідомили у Бучанській міській раді. . Гадюка Нікольського – рідкісний, ...