У Грузії під час рафтингу загинули четверо туристів, загиблі могли бути українцями, - ЗМІ

Зовнішньополітичне відомство України поки що перевіряє дану інформацію.

Ілюстрація:РБКПід час рафтингу на річці Ачарісцкалі в грузинському Хелвачаурі загинули чотири туристи. За непідтвердженою поки інформацією, всі вони є громадянами України. В даний час МЗС України перевіряє інформацію, повідомляють Патріоти України з посиланням на речника МЗС Мар'яну Бецу.

На місці були мобілізовані рятувальна служба і правоохоронці. Відкрито розслідування за статтею 116 КК Грузії "Заподіяння смерті з необережності".

"Міністр повинен боятися гніву Божого": Митрополит Павло "Мерседес" відмовився покидати корпуси Києво-Печерської Лаври (відео)

субота, 25 березень 2023, 21:28

На тлі виселення ченців із Києво-Печерської Лаври митрополит Павло заявив, що відмовляється залишати один із корпусів храму. Він накинувся на міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка та закликав його "боятися гніву Божого...

До компенсації бояться не дожити: Подружжя, яке пам’ятає Другу світову, втратили житло і все майно через росіян (фото)

субота, 25 березень 2023, 20:42

Унаслідок атаки на Запоріжжя повністю вигоріла квартира подружжя Гаврилових. Люди мешкали в квартирі 37 років і тепер не впевнені, чи вистачить життя дочекатися компенсацій від держави. Раїса Іванівна та Віталій Петрович з сумом дивляться на те, що зал...