У Канаді виявили сліди найдавнішої цивілізації Землі, яку знищив астероїд, - Daily Star (відео)

Поселення є найстарішим в Північній Америці.

У Канаді знайдено найдавніше поселення віком 14 тисяч років. Ілюстрація: vladtime.ru.

Вчені виявили в Канаді найдавніше поселення, яке виявилося набагато старішим за єгипетські піраміди. Поселення, якому 14 тисяч років, було виявлено експертами, що також виявили безліч стародавніх артефактів, виготовлених задовго до стародавніх єгиптян, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

На канадському острові Трікет вчені знайшли село, яке вважається одним з найстаріших населених пунктів, коли-небудь виявлених в Північній Америці. Там було знайдено безліч стародавніх знарядь, що відносяться до льодовикового періоду, включаючи списи і рибальські снасті. Всі ці предмети мають неоціненне значення, дозволяючи вченим зрозуміти, як розвивалася цивілізація в найраніші періоди існування людства.

Раніше експерти виявили, що стародавні люди в Америці були знищені астероїдом в результаті масового вимирання динозаврів. Аліша Гомін, дослідник Інституту Хакан, сказала, що ці знахідки "докорінно змінюють наше уявлення про те, як була заселена Північна Америка".

Експерти вважають, що величезна хвиля міграції первісних людей могла розтягнутися уздовж берегової лінії Британської Колумбії. Кажуть, що останнім відкриття проливає світло на життя стародавнього народу хейлцук.

Колосальна цифра: У Польщі підрахували, скільки українських робітників покинуло країну

четвер, 9 квітень 2020, 16:41

З 15 березня, після закриття держкордону, до 7 квітня з Польщі до України виїхало 143,2 тисячі осіб. З них 31 тисяча - протягом останніх десяти днів. Про це Liga.net розповіла прес-секретар Держприкордонслужби Польщі Агнешка Голіас, передають Патріоти...

Без роботи і транспорту? У Київській ОДА заявили про ризик продовження карантину до осені

четвер, 9 квітень 2020, 16:25

Виконувач обов’язків голови Київської обласної держадміністрації Василь Володін заявив, що якщо ситуацію з коронавірусом вдасться втримати, то вихід з карантину почнеться в травні, в іншому випадку є ризики, що карантин буде продовжуватись до осені. Пр...