У Канаді виявили сліди найдавнішої цивілізації Землі, яку знищив астероїд, - Daily Star (відео)

Поселення є найстарішим в Північній Америці.

У Канаді знайдено найдавніше поселення віком 14 тисяч років. Ілюстрація: vladtime.ru.

Вчені виявили в Канаді найдавніше поселення, яке виявилося набагато старішим за єгипетські піраміди. Поселення, якому 14 тисяч років, було виявлено експертами, що також виявили безліч стародавніх артефактів, виготовлених задовго до стародавніх єгиптян, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

На канадському острові Трікет вчені знайшли село, яке вважається одним з найстаріших населених пунктів, коли-небудь виявлених в Північній Америці. Там було знайдено безліч стародавніх знарядь, що відносяться до льодовикового періоду, включаючи списи і рибальські снасті. Всі ці предмети мають неоціненне значення, дозволяючи вченим зрозуміти, як розвивалася цивілізація в найраніші періоди існування людства.

Раніше експерти виявили, що стародавні люди в Америці були знищені астероїдом в результаті масового вимирання динозаврів. Аліша Гомін, дослідник Інституту Хакан, сказала, що ці знахідки "докорінно змінюють наше уявлення про те, як була заселена Північна Америка".

Експерти вважають, що величезна хвиля міграції первісних людей могла розтягнутися уздовж берегової лінії Британської Колумбії. Кажуть, що останнім відкриття проливає світло на життя стародавнього народу хейлцук.

Хіти тижня. Астрологи назвали головних щасливців листопада серед знаків Зодіаку

понеділок, 26 жовтень 2020, 9:00

Неможливе стане можливим... Астрологи назвали знаки Зодіаку, мрії яких здійсняться в листопаді 2020 року – таких щасливчиків шестеро. Про це пише slovofraza, передають Патріоти України. У Близнюків здійсниться мрія, пов'язана з роботою – їх приймуть на...

Зелений водень з сонячної енергії: Багатообіцяючі технології виробництва екологічного палива, - вчені

понеділок, 26 жовтень 2020, 8:50

При подальшому зниженні вартості електролізерів і сонячних панелей, LCOH «електролізного водню» може скоротитися до 3,76 долара США за кілограм водню, підрахували автори. "Исследовательская группа из Утрехтского университета в Нидерландах сравнила две ...