У Радянському районі мешканці села Дмитрівка стверджують, що такі загиблі дерева є неспростовним свідченням стрімкого засолення ґрунту. Окупаційна «влада» визнає катастрофічну нестачу прісної води, від чого найбільше страждають степові сільськогосподарські райони, зазначають Патріоти України.
Президент т.зв. Кримської «академії наук» Віктор Тарасенко запевняє, що вчені напружено працюють над питанням водозабезпечення аграрного сектора. Одним з рішень є опріснення, проте то занадто енергозатратно (на опріснення одного кубометра води в середньому, витрачається 2-3 кіловата електроенергії).
Другий спосіб вирішення проблеми назвали в ФДБУН «НДІ СХ Криму» - очищення стічних вод. Мовляв, така практика широко застосовується в світі.
Третій варіант порятунку півострова - пошук нових джерел «на глибині», Шляхом буріння артезіанських свердловин на 500-1200 метрів.
«Воду планируется в ближайшем времени начать искать на севере Крыма, возможно, в Армянско-Красноперекопском регионе, где сложилась всем известная чрезвычайная ситуация, в зонах тектонических разломов, которые связывают Северный Крым с южными склонами украинского щита», — пояснив Віктор Тарасенко.
Дорогі елітні курорти часто не виправдовують очікувань і залишають по собі не дуже приємні спогади. Про це пишуть користувачі популярного форуму Reddit, передають Патріоти України. Так, учасник форуму написав, що його розчарувала Аруба – невеликий остр...
У Радянському Союзі здача склотари була однією з найбільш поширених практик серед населення, яку використовували як джерело додаткового доходу. Цей процес був надзвичайно популярним і був пов’язаний не тільки з економією ресурсів, але й із певними виго...